Sumptuastic: Ruszam w drog

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Ruszam w drog

Ruszam w drogę po puchar, Nie zatrzymasz mnie, Będę walczyć do końca, Póki piłka w grze, Jestem z kraju gdzie nigdy nikt nie podda się, Siłą słodkiej czerwieni z białym orłem w tle. Ref. He-jei-je-ea, He-jei-je-ea Ruszam w drogę do boju, Wszystko z siebie dam, By nam opiół w koronie Biały orzeł stał. Nawet jeśli upadniesz wstań i dalej walcz: Polska mistrzem świata taki mamy plan! Ref. He-jei-je-ea, He-jei-je-ea Nasze serca są z wami, Nie poddamy się, Tyle lat czekaliśmy na ten wielki dzień. Zwyciężymy i razem zdobędziemy szczyt. Dziś czterdzieści milionów gardeł wznosi krzyk: Ref. He-jei-je-ea, He-jei-je-ea
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Ruszam w drog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Ruszam w drog

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Ruszam w drog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki o życiu jeja

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ruszam w drog - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ruszam w drog - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.