Sumptuastic: Ruszam w drog

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Ruszam w drog

Ruszam w drogę po puchar, Nie zatrzymasz mnie, Będę walczyć do końca, Póki piłka w grze, Jestem z kraju gdzie nigdy nikt nie podda się, Siłą słodkiej czerwieni z białym orłem w tle. Ref. He-jei-je-ea, He-jei-je-ea Ruszam w drogę do boju, Wszystko z siebie dam, By nam opiół w koronie Biały orzeł stał. Nawet jeśli upadniesz wstań i dalej walcz: Polska mistrzem świata taki mamy plan! Ref. He-jei-je-ea, He-jei-je-ea Nasze serca są z wami, Nie poddamy się, Tyle lat czekaliśmy na ten wielki dzień. Zwyciężymy i razem zdobędziemy szczyt. Dziś czterdzieści milionów gardeł wznosi krzyk: Ref. He-jei-je-ea, He-jei-je-ea
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Ruszam w drog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Ruszam w drog

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Ruszam w drog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki o życiu jeja

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ruszam w drog - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ruszam w drog - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.