Sylwia Grzeszczak: Idę w ciemno

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Grzeszczak

Teksty: 47 Tłumaczenia: 7 Wideo: 34

Tekst piosenki

Sylwia Grzeszczak: Idę w ciemno

(Sylwia)Kiedy masz pragnienie szukasz słodszych ustKiedy się odwracam patrzysz w inny biustJest to statystyką a to grząski gruntWiem, że mnie traktujesz jak kolejny punktA jednak:Idę w ciemno, idę, idę w ciemno...(Liber)Kochana ja nie jestem jak każdyPozrywam z nieba gwiazdyPoukładam u Twych stópzmnienię się, wierzysz mi?wierzysz w cud?(Sylwia)Lubisz pisać bajki a to jedna z nichMoja krótka rola, policzone dniA jednak:Idę w ciemno, idę, idę w ciemno...Gdyby cofnąć czas, kto wieMoże byłabym innaJeszcze wierzę w nas nadal i może jestem naiwnaA jednak:Idę w ciemno, idę, idę w ciemno...(Liber)Ale powiedz co mam zrobićOne widzą we mnie zdobyczI w każdej chwili rzucę CięI w cudzych ramionach obudze się(Sylwia)Jestem jak na smyczy, uwiązana wciążNie chcesz mnie a innym nie pozwalasz tknąćIdę w ciemno, idę, idę w ciemno...(Liber)Kochana to ja mam władzęWięc mniej to na uwadzęI za każdym razemBądź grzeczna, rób to co Ci każe(Sylwia)Wiedziałam zawsze nie warto ufaćUrodzie, żartomNie warto czekać na zmianęDobrze wiem co jest graneA jednak:Idę w ciemno, idę, idę w ciemno...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Grzeszczak: Idę w ciemno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Grzeszczak: Idę w ciemno

Skomentuj tekst

Sylwia Grzeszczak: Idę w ciemno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wokół ciemno jest tekst jak za siebie iść
 • piosenki sylwii grzeszczak idę w ciemno z tekstem
 • sylwia grzeszczak ciemna noc
 • Sylwia idę w ciemną noc tekst
 • idę w ciemno tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Idę w ciemno - Sylwia Grzeszczak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Idę w ciemno - Sylwia Grzeszczak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Grzeszczak.