Sylwia Grzeszczak: Ona i On
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Sylwia Grzeszczak: Ona i On
Sylwia: nasz płomień już dawno zgasł,dawno brak nam sił.A zimne dialogi już, nie umilają nam dni.Nawet nie potrafię cię czuć, nagle nie pragnę twoich ustnie czarujmy się nie ma tu już nic... Już nic...Jeszcze kiedyś będziemy jak ona i on,uda nam się naprawić każdy błąd, każdy błąd...Jeszcze kiedyś znajdziemy to czego wciąż nam brak,może uwierzę w cuda tego dnia, tego dnia...Liber: kolejny raz bezradnie w dłoniach kryję twarztyle złych spraw niszczy nas, co raz szybciej płynie czas.W tym naszym filmie milion dramatycznych scen,coraz dalej nas happy end, oby to był tylko sen.Rzadko świeci słonce, dosyć mamy burz.Czy to nadal my? Spójrz - ja miłości dawno nie widzę tu.To wszystko jest oparte tylko na pretensjach -kochanie to klęska, otwarta wojna damsko-męska.Jeszcze kiedyś będziemy jak ona i on,uda nam się naprawić każdy błąd, każdy błąd...Jeszcze kiedyś znajdziemy to czego wciąż nam brak,może uwierzę w cuda tego dnia, tego dnia...Jeszcze kiedyś będziemy jak ona i on,uda nam się naprawić każdy błąd, każdy błąd...Jeszcze kiedyś znajdziemy to czego wciąż nam brak,może uwierzę w cuda tego dnia, tego dnia...
Tłumaczenie piosenki
Sylwia Grzeszczak: Ona i On
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Sylwia Grzeszczak: Ona i On
-
Wojna Damsko-Męska
- Sylwia Grzeszczak
-
Żyje się raz
- Sylwia Grzeszczak
-
180 stopni
- Sylwia Grzeszczak
-
Małe rzeczy
- Sylwia Grzeszczak
-
Sen o przyszłości
- Sylwia Grzeszczak
Skomentuj tekst
Sylwia Grzeszczak: Ona i On
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
WALKA
Natalia Magical
„Dajesz mi high, ty jesteś only mine Adrenaliny level mam high Zapłonął żar i padło wtedy bye Powiedz, dlaczego musiało być tak Że obojętna nie przejdę Nigdy obok nas Ale nie mogę wiecznie Czeka”
-
Jak ta LALA - feat. Łobuzy
FRIENDZ
„Welcome to the Grunwald Lubię kiedy księżniczki mi machają z wieżyczki Rzucam na nie zaklęcie i polewam eliksir Hokus pokus, czary mary, twoja stara — to twój stary Lubię kiedy panienki wsiadają”
-
Plan B - feat. Kaz Bałagane, Mata
Pezet
„Pezet prezentuje utwór "Plan B" - feat. Kaz Bałagane, Mata (premiera 17 października 2025 r.). Ty miałaś wszystkie noce dla mnie gdy były wszystkie oczy na mnie wtedy A jak byłem na dnie to szukał”
-
Czy można Panią prosić do Tańca
SKOLIM
„Czy można Panią prosić do tańca? Można też i do różańca Uroda taka piękna jak lalka Boże, jaka Pani jest ładna! (2 x) Nie wierzę, że przyszłaś tutaj sama Taka piękna, a nie masz chłopaka Dużo ”
-
BOUNCE BACK
Żabson
„Pamiętam jak było najpierw (Jak?) Siedziałem z nożem na gardle Dziś mam ten drip, a wtedy tylko patrzyłem, czy mi coś skapnie (No cap) Jak upadne, to wstanę i cóż, aż tak nisko nie upadłem Nawet j”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- ona i on tekst●
- sylwia grzeszczak ona i on●
- aydilge haberin yok tłumaczenie●
- znajdziemy to czego wciaz Sylwia grzeszczak●
- Tekst piosenki ona i on ●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
The New End
- Lunatic Soul
-
Tańcz z nami
- BAZA
-
Śpisz
- Hi Hania
-
Tipping Point
- Megadeth
-
Remedium
- Blue Cafe
-
Polski sen
- Łucznik
-
TRYB SZYMPANS - feat. ASAP DORSZ, DIMA BOGOMOŁOV
- Okoń PZW
-
Małomiasteczkowy | The Voice Comeback Stage Powered by Orange
- Rafał Wawrzeń
-
Złota sukienka | The Voice Comeback Stage Powered by Orange
- Zuzanna Firlej
-
Powinnam? | The Voice Comeback Stage Powered by Orange
- Żaneta Chełminiak
Reklama
Tekst piosenki Ona i On - Sylwia Grzeszczak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ona i On - Sylwia Grzeszczak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Grzeszczak.
Komentarze: 0