Sylwia Wisniewska: Bilet w jedn

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Wisniewska

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sylwia Wisniewska: Bilet w jedn

ZNÓW PRZED SOBĄ MAMŚWIATŁO,KTÓRE JEST ZIELONEW RĘKU TRZYMAĆ CHCĘBILET W JEDNĄ STRONĘ I NIE BOJĘ SIĘZ PIASKU JUŻ WYJĘŁAM GŁOWĘSTAWIAM PIERWSZY KROKW NOWYM ŻYCIA MARATONIETERAZ TWARZĄ W TWARZBĘDĘ STAŁA Z WOLNYM SŁOWEMTEN JEDYNY RAZ MIĘDZY NAMI A BOGIEMI NA JAKIŚ CZAS POUKŁADAM SŁOWA ,MYŚLITEN JEDYNY RAZ AŻ MI ZEGAR CZAS ODLICZYNIC SIĘ NIE STAŁO NIE STAŁO SIĘ NICTAMTE DNI SPAKOWAŁAMBY ZNÓW SOBĄ BYĆ JAKBY NIC SIĘ NIE STAŁONIE STAŁO SIĘ NICNOWĄ DROGĄ IŚĆ BĘDĘ DROGĄ ŻYCIA BY ŻYĆKIEDYŚ TAKI DZIEŃKIEDYŚ TAKI DZIEŃ NADEJDZIEBĘDZIE PEŁNO MNIE PEŁNO BĘDZIE WSZĘDZIEWOLNY WYBÓR MÓJ NA MIARĘ MOICH WŁASNYCH SIŁW PROCENTACH STUCZOŁA STAWIĘ AŻ DO KOŃCA DNI
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Wisniewska: Bilet w jedn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Wisniewska: Bilet w jedn

Skomentuj tekst

Sylwia Wisniewska: Bilet w jedn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bilet w jedn - Sylwia Wisniewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bilet w jedn - Sylwia Wisniewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Wisniewska.