Sylwia Wisniewska: Czary mary

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Wisniewska

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sylwia Wisniewska: Czary mary

JEŚLI TY MIEWASZ TEŻ TAKIE CHWILEJEŚLI JESTEŚ JEDNYM Z NASMOŻE WŁAŚNIE DZIŚMAGII CZAR TERAZ W SOBIE ODKRYJESZPOMYŚL SAM ,WIEM ŻE STAĆ CIĘ NA TYLEMOŻESZ ZOSTAĆ TYM KIM CHCESZMOŻE WŁAŚNIE DZIŚZUPEŁNIE TAK JAK KAŻDY Z NASKIEDY W PRZESZŁOŚĆ UCIEKAM PAMIĘCIĄRÓŻNYCH ZDARZEŃ MIEWAŁAM TYSIĄCE, DZIWNYCH TAKJAKBYM MOGŁA SWYM ŻYCIEM STEROWAĆCHOCIAŻ DLA MNIE ŚWIECIŁO TEŻ SŁOŃCENIE WIERZYŁAM, ŻE JAK MOJA MAMA BĘDĘ TEŻPOTRAFIŁA NAPRAWDĘ CZAROWAĆKIEDY W LUSTRO STĘSKNIONA SPOGLĄDAMBY PRZEZ CHWILĘ ZAPOMNIEĆ SIĘ , ZNÓW DZIECKIEM BYĆPRAGNĘ WRACAĆ W JEJ CZUŁE RAMIONAKIEDY CZUJĘ PRZY TWARZY JEJ ODDECHWIEM ,ŻE DROGI NIE ZGUBIĘ JUŻ ŻADNEJPRAGNĘ BYĆ, PRAGNĘ BYĆ ZAWSZE TAKA JAK ONA
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Wisniewska: Czary mary

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Wisniewska: Czary mary

Skomentuj tekst

Sylwia Wisniewska: Czary mary

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • ZAPACH CANDY DOMINIK RUPIŃSKI
  „Ja biorę ten wdech Znowu czuje to samo Na bok ten stres Choć pobudza moje ciało Niebieski dres I nike tak samo Mam czyste myśli A koszulkę z plamą Patrzę na storki, one śmierdzą reklamą I”
 • Święta w prezentach Piękni i Młodzi
  „znowu dzień kończy się wracam z pracy choć wiem raczej spóźnię się cała drogę padał gesty śnieg ominie mnie kolacja jakoś rade dam puszczam sobie 'Last Christmas' gdybym tylko mógł pocztówkę”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czary mary - Sylwia Wisniewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czary mary - Sylwia Wisniewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Wisniewska.