Sylwia Wisniewska: Na hu

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Wisniewska

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sylwia Wisniewska: Na hu

STARASZ SIĘWKŁADASZ WSZYSTKIE SIŁYWIERZYSZ ŻE TERAZ JUŻ TO BĘDZIESZ TYMYŚLISZ ŻE WRESZCIE BEDZIE LEPIEJNAGLE ŚWIATWPROST NA GŁOWĘ ZWALA SIĘBYWA TEŻJAK W KOSZMARNYM FILMIEWSZYSTKO ŻLE W BEZNADZIEI PŁYNĄ DNIMASZ JUŻ DOŚĆALE WTEDY NAGLE TO CO ZŁETERAZ W DOBRE ZMIENIA SIĘNA HUŚTAWCE ŚWIATRAZ DO GÓRY ,A RAZ NA DÓŁ SPADASZNA HUŚTAWCE ŚWIATTAK JUŻ TOCZY SIĘ TA GRAJA WIEM CZASEM BYWA TAKŻE CHOĆ CHCESZ TO NIC SIĘ NIE UDAJEALE WIEM TEŻ ŻE PRZYCHODZĄ DNIGDY JEST WŁAŚNIE TAKTAK JAK TEGO CHCESZSTĄPASZ WIĘC JAK PO SZACHOWNICYCZERŃ I BIEL PRZEPLATAJĄ WCIĄŻ TWE DNITAK JUŻ JEST ALE DZIĘKI TEMUWIESZ JUŻ ŻE ŻYCIE TO NIEZWYKŁY FILM
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Wisniewska: Na hu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Wisniewska: Na hu

Skomentuj tekst

Sylwia Wisniewska: Na hu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na hu - Sylwia Wisniewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na hu - Sylwia Wisniewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Wisniewska.