Sztywny Pal Azji: Kolor czerwony

Tekst piosenki

Brak wideo

Sztywny Pal Azji

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Sztywny Pal Azji: Kolor czerwony

To było łoże w kolorze czerwonym A to był mój kolor ulubiony To tutaj stawałaś się kobietą Zdradzałaś mi swe sekrety To było łoże w kolorze czerwonym A to był mój kolor ulubiony To tutaj leżałaś, a ja całowałem Twój mokry brzuch całowałem To tutaj byliśmy mężem i żoną To było łoże w kolorze czerwonym To tutaj byliśmy mężem i żoną A pościel płakała zakrwawiona To tutaj byliśmy mężem i żoną To było łoże w kolorze czerwonym To tutaj byliśmy mężem i żoną A pościel płakała zakrwawiona To było łoże w kolorze czerwonym A to był mój kolor ulubiony To tutaj leżałaś, a ja całowałem Twój mokry brzuch całowałem To było łoże w kolorze czerwonym A to był mój kolor ulubiony To tutaj stawałaś się kobietą Zdradzałaś mi swe sekrety To było łoże
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sztywny Pal Azji: Kolor czerwony

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sztywny Pal Azji: Kolor czerwony

Skomentuj tekst

Sztywny Pal Azji: Kolor czerwony

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kolor czerwony piosenka
 • tutaj jestes mężem i żoną. słowa piosenki
 • teksty piosenek o kolorze czerwonym
 • sztywny pal azji - łoże w kolorze czerwonym
 • piosenka to było łoże w kolorze czerwonym

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kolor czerwony - Sztywny Pal Azji, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kolor czerwony - Sztywny Pal Azji. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sztywny Pal Azji.