Szymon Wydra: Koniec z tym
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Szymon Wydra: Koniec z tym
Każdego dnia Ciebie mniej Zły rzeczy stan rodzi lęk Twój własny świat zdradza Cię Nie poddawaj nigdy się Błagasz o sens swoich dni Nie widzisz, że jesteś nim Chciałbyś jak ptak sięgać chmur Musisz zburzyć mur Jesteś tak blisko marzeń swych nie zabijaj ich Gdzie byś nie spojrzał wielki cyrk Ref:Koniec z tym Zrób coś z tym Koniec z tym Zrób coś z tym Gdzie leży cel Twoich chwil Kiedy masz biec kiedy iść Wciąż zginasz kark czujesz ból Czas na zmianę ról Gdzieś Twoją twarz widział ktoś Masz teraz czas zrobić coś Umrzesz i tak- nie bój się W końcu nie jest źle Jesteś tak blisko marzeń swych nie zabijaj ich Gdzie byś nie spojrzał wielki cyrk Ref:Koniec z tym Zrób coś z tym Koniec z tym Zrób coś z tym
Tłumaczenie piosenki
Szymon Wydra: Koniec z tym
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Szymon Wydra: Koniec z tym
-
Kr
- Szymon Wydra
-
List do Pana B.
- Szymon Wydra
-
Marze
- Szymon Wydra
-
Moja modlitwa
- Szymon Wydra
-
Musisz uwierzy
- Szymon Wydra
Skomentuj tekst
Szymon Wydra: Koniec z tym
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- koniec z tym●
- koniec z tym szymon wydra●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Z końcem początek - feat. Zalia
- GrubSon
-
Ile łez (prod. BL Beatz x Leśny)
- Sarius
-
Dla Polaków
- Ayoub Houmanna
-
from me to u - feat. Poppy
- BABYMETAL
-
Caramel
- Sleep Token
-
Nie płacz za nami
- Verba
-
Chcemy tańczyć - feat. Niezapomniana
- Mylove
-
Con Amore - ft. Marta Moszczynska, Marcin Januszkiewicz
- Piotr Rubik
-
Under The Aurora
- Counting Crows
-
Jesteś mą królewną
- Dziki Krzyś
Reklama
Tekst piosenki Koniec z tym - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Koniec z tym - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.
Komentarze: 0