Szymon Wydra: List do Pana B.

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: List do Pana B.

Przyszedł dziś od kogoś list Ktoś włożył go w drzwi Nie widział go nikt Dziwna rzecz Nadawcy brak Przyjaciel czy wróg Niepewność i strach Sam nie wiem kto Chciał właśnie dziś Pokazać mi Sens wszystkich dni Znów wiem, dokąd iść Jak znaleźć drogę Znów mam, po co żyć Znów wszystko mogę Znów gdzieś czeka ktoś na kilka szeptów Znów odnajdę to To, na co czekam Dziwny list Słów wiele tak Śmiech, radość i łzy Zbiór uczuć i prawd Nagle świat Przestaje być zagadką, co dnia Rozwiewa się mgła Sam nie wiem kto Chciał właśnie dziś Pokazać mi Sens wszystkich dni Znów wiem, dokąd iść Jak znaleźć drogę Znów mam, po co żyć Znów wszystko mogę Znów gdzieś czeka ktoś na kilka szeptów Znów odnajdę to To, na co czekam Wiatr zbudził mnie Zatańczył wokół i Ze sobą zabrał list Sam nie wiem już Dostałem go czy nie A może to był sen
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: List do Pana B.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: List do Pana B.

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: List do Pana B.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szymon wydra znów
 • szymon wydra list do pana b
 • list do pana b tekst
 • piosenka list do czarodzieja

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki List do Pana B. - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu List do Pana B. - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.