Szymon Wydra: List do Pana B.

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: List do Pana B.

Przyszedł dziś od kogoś list Ktoś włożył go w drzwi Nie widział go nikt Dziwna rzecz Nadawcy brak Przyjaciel czy wróg Niepewność i strach Sam nie wiem kto Chciał właśnie dziś Pokazać mi Sens wszystkich dni Znów wiem, dokąd iść Jak znaleźć drogę Znów mam, po co żyć Znów wszystko mogę Znów gdzieś czeka ktoś na kilka szeptów Znów odnajdę to To, na co czekam Dziwny list Słów wiele tak Śmiech, radość i łzy Zbiór uczuć i prawd Nagle świat Przestaje być zagadką, co dnia Rozwiewa się mgła Sam nie wiem kto Chciał właśnie dziś Pokazać mi Sens wszystkich dni Znów wiem, dokąd iść Jak znaleźć drogę Znów mam, po co żyć Znów wszystko mogę Znów gdzieś czeka ktoś na kilka szeptów Znów odnajdę to To, na co czekam Wiatr zbudził mnie Zatańczył wokół i Ze sobą zabrał list Sam nie wiem już Dostałem go czy nie A może to był sen
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: List do Pana B.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: List do Pana B.

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: List do Pana B.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szymon wydra znów
 • szymon wydra list do pana b
 • list do pana b tekst
 • piosenka list do czarodzieja

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki List do Pana B. - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu List do Pana B. - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.