Szymon Wydra: Nasze k

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Nasze k

To żaden wstyd zaglądać w swoje sny Jeżeli Ty w którymś z nich będziesz Mówiłaś mi, że kochasz ze mną być Nieważne gdzie, to może być wszędzie Uwierzyłem w kłamstwa te Teraz nie mam wiary tej, bo nie ma już nas Pokochałem każdą rzecz Którą kiedyś mogłem mieć i Tobie ją dać Ref: Dziękuję Ci za każdy gest Może właśnie dzięki nim wiem już czego chcę Chcę cofnąć czas, chcę uwierzyć że Wszystko to co było w nas jeszcze gdzieś tam jest To żaden wstyd przenikać w swoje sny Nie mogę się na Ciebie napatrzeć Na długi czas zostanie mi Twój śmiech I spojrzeń blask, on będzie na zawsze Uwierzyłem w uczuć sens Dzisiaj nie mama wiary tej, bo nie ma już nas Pokochałem każdą rzecz Którą kiedyś mogłem mieć i Tobie ją dać Ref: Dziękuję Ci za każdy gest Może właśnie dzięki nim teraz wszystko wiem Chcę cofnąć czas, chcę uwierzyć że Wszystko to co było w nas jeszcze gdzieś tam jest Dziękuję Ci za każdy gest Może właśnie dzięki nim teraz wszystko wiem Chcę cofnąć czas, chcę uwierzyć że Wszystko to co było w nas jeszcze gdzieś tam jest Wszystko to co było w nas jeszcze gdzieś tam jest Wszystko to co było w nas jeszcze gdzieś tam jest
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Nasze k

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Nasze k

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Nasze k

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nasze k - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nasze k - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.