Szymon Wydra: Wojna serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Wojna serc

Tyle złych dni zawdzięczam Ci I tyle też nocy nieprzespanych Tyle już dni zabrałaś mi kochanie Co to ma być zamierzam się zmyć Bo nie mam już siły walczyć z wiatrakami Co to ma być? Nie bądźmy dla siebie wrogami Dotykasz moich rąk jak śpię A przed momentem wojna serc Zasnąć spokojnie By zapomnieć o naszej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest Tyle złych dni zawdzięczam Ci I tyle też nocy nieprzespanych Tyle już dni zabrałaś mi kochanie Co to ma być? Nie mogę tak żyć Bo nie mam już siły ciągle być miły Zamierzam się zmyć I niech to tak już tak zostanie Dotykasz moich rąk jak śpię A przed momentem wojna serc Zasnąć spokojnie By zapomnieć o naszej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest Przybliżasz do mnie się gdy śpię A przed momentem wojna serc Zasnąć spokojnie By zapomnieć o tej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest Zasnąć spokojnie By zapomnieć o naszej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Wojna serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Wojna serc

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Wojna serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wojna serc - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wojna serc - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.