Szymon Wydra - Wojna serc tekst piosenki - Teksciory.pl

Szymon Wydra: Wojna serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Wojna serc

Tyle złych dni zawdzięczam Ci I tyle też nocy nieprzespanych Tyle już dni zabrałaś mi kochanie Co to ma być zamierzam się zmyć Bo nie mam już siły walczyć z wiatrakami Co to ma być? Nie bądźmy dla siebie wrogami Dotykasz moich rąk jak śpię A przed momentem wojna serc Zasnąć spokojnie By zapomnieć o naszej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest Tyle złych dni zawdzięczam Ci I tyle też nocy nieprzespanych Tyle już dni zabrałaś mi kochanie Co to ma być? Nie mogę tak żyć Bo nie mam już siły ciągle być miły Zamierzam się zmyć I niech to tak już tak zostanie Dotykasz moich rąk jak śpię A przed momentem wojna serc Zasnąć spokojnie By zapomnieć o naszej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest Przybliżasz do mnie się gdy śpię A przed momentem wojna serc Zasnąć spokojnie By zapomnieć o tej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest Zasnąć spokojnie By zapomnieć o naszej wojnie Zasnąć spokojnie chcę Zasnąć czym prędzej By nie męczyć się już więcej Zasnąć tak ciężko jest...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Wojna serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Wojna serc

 

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Wojna serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wojna serc - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wojna serc - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.