T-Raperzy znad Wis: Ksi

Tekst piosenki

Brak wideo

T-Raperzy znad Wis

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

T-Raperzy znad Wis: Ksi

Ta piosenka sfer dotykaTych, co raczej się unikaBo porusza problem jakimdla stóp naszych są gumiakiBez tej piosnki, dodać trzebaByłoby wam jak bez chlebaKsiążę ciemności, umyj mi nogi Bym nie zabrudził twojej podłogi Gumowce czarne jak piekieł smoła Brudzą ,że nic ich domyć nie zdoła W piekielnej czerni straszne kalosze Przestańcie brudzić, o to was proszę!Książę złowrogi! umyj mi nogi!Książe przeklęty, doszoruj pięty!Czarne paznokcie od czarnych cholew Wciąganych co dzień przed wyjściem w pole Brudzi na czarno jak czarcia mara Czarnych aniołów gumowa para Jak piorun groźna ta wieść złowrogaW czarnym gumiaku dusi się nogaO królu trwogi! Nie duś mi nogi!O panie proszę! Zabierz kalosze!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

T-Raperzy znad Wis: Ksi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

T-Raperzy znad Wis: Ksi

Skomentuj tekst

T-Raperzy znad Wis: Ksi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ksi - T-Raperzy znad Wis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ksi - T-Raperzy znad Wis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - T-Raperzy znad Wis.