Tańcula: Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia)

Tekst piosenki

Tańcula

Teksty: 4 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4
Profil artysty

Tekst piosenki

Tańcula: Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia)

Ref:
Wciąż z uśmiechem na twarzy ja nie przestaje marzyć cokolwiek się wydarzy, cokolwiek zdarzy się, cokolwiek się wydarzy ja z uśmiechem na twarzy podążam w stronę marzeń nigdy nie poddam się

[Zwrotka 1]
jasno obrałem drogę, dam z siebie ile mogę ręce i łuki brwiowe, już całe zakrwawione porażki się nie boje zawsze do końca stoję, idę prosto po swoje, idę prosto bo. Nie wiecie ile razy tak całkiem bez urazy słyszałem '' nie dasz rady'' mówili odpuść to, radzili odpuść sobie, a ja to dalej robię prawdziwych mam przy sobie fałszywym krzyczę: sio! Więc jeśli masz coś do mnie ja przyjmę to pokornie, zacisnę swoje pięści, obrócę się na pięcię I wciąż będę zacięcie choćbym skończyć miał na rencie kontynuować przedsięwzięcie I dalej robić to. Wkładam wysiłek wszelki, nawet bez jednej nerki pokażę Ci jak wielki mam szacunek do walki, mam szacunek do ludzi, nie boje się ubrudzić, to nigdy się nie znudzi, nigdy nie powiem dość.

Ref:
Wciąż z uśmiechem na twarzy ja nie przestaje marzyć cokolwiek się wydarzy
cokolwiek zdarzy się,
cokolwiek się wydarzy
ja z uśmiechem na twarzy
podążam w stronę marzeń
nie będę skarżyć się

[Zwrotka 2]
Tak mnie uczyli starzy by nie przestawać marzyć choć światu się narazisz i to nie jeden raz, chodź miałbym się naparzyć zastępem bojówkarzy poczyni mieć na twarzy siniaków cały las, jak zrobię swą robotę nie pytaj mnie co potem, marzeń całą gablotę bez skrótów na piechotę będę osiągać je, będę osiągać je, bez skrótów na piechotę cały zalany potem możesz mnie mieszać z błotem ja k***a zrobię show, mówię Ci teraz szczerze pier****ny hejterze tak mocno w siebie wierzę, że k***a zrobię to, jestem bardzo cierpliwy mam wiele niemożliwych przypadków w mej karierze zapierdalam nie leżę, a jeśli ktoś zapyta to żaden celebryta lecz moim priorytetem zostać autorytetem, niech zawsze wam się darzy miej na co się odważysz, uśmiech na swojej twarzy i nie przestawaj marzyć i nie przestawaj marzyć zupełnie tak jak ja.
Autor tekstu: Arkadiusz Tańcula
Data dodania: 2021-06-05
Tekst dodał: Olo_MM
Ostatnia edycja: MujaSuja

Tłumaczenie piosenki

Tańcula: Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
72 %
28 %

Inne teksty wykonawcy

Tańcula: Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia)

Skomentuj tekst

Tańcula: Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • cokolwiek sie wydarzy
 • cokolwiek się wydarzy tekst
 • tancula marzenie tekst
 • adam tańcula cokolwiek
 • tańcula cokolwiek się wydarzy tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia) - Tańcula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cokolwiek się wydarzy (feat. Gosia) - Tańcula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tańcula.