Taniec Wampir: Na orbicie serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Taniec Wampir

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Nadszedł czas- kiedy idzie noc niesie pustkę i żal, nie wiem czego jest mi brak.Nadszedł czas- kiedy idzie noc mam tak cudowne sny, ale czuję lęk, gdy budzę się z nich.Nadszedł czas- ciało spowił mrok, jest we mnie dziwny niepokój, nie pojmuję skąd się bierze ten stan.Nadszedł czas- zguba grozi mi, pragnę ulec pokusie, którą w końcu zgotowała mi ta noc!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa jakiś głos!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa...Nadszedł czas- kiedy idzie noc czuję dotyk magiczny, jego źródła nie zna nikt.Nadszedł czas- kiedy idzie noc czekam całkiem bezbronna by potężna noc uniosła mnie stąd!Nadszedł czas- niech się zdarzy cud, bym kobietą się stała i rozkoszy smakowała pierwszy raz.Nadszedł czas- wszystko jedno jak, pragnę odkryć nieznane, rzucę życie swe na szalę, na stos!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa jakiś głos!Szykuj się dziecko- czuję jak mnie wciąga dziwna noc!!!Ref.: W zatraceniu wolność jest!Tylko nocą ją odnajdę! Co dręczyło mnie we śnie, niech zachwyci mnie na jawie! Gdy w końcu zanurzę się w mrok między otchłanią bram! Zapomnę o zdarciu, zatrzyma się czas, ogarnia mnie pragnienie i rozpala czar! (Rozpala czar) Niech dzieją się te cuda, jak i w śnie, za dnia!Twe serce to dynamit, tylko iskry mu brak!Bo wiem, że wiecznie chcę żyć, a wieczność zaczyna się dziś!Wieczność zaczyna się dziś...Miałaś kiedyś mieć wielką miłość po grób, zamiast tego idziesz na dno...Obłęd wciąga mnie i tak daleko jest dom!!!Ref.: W zatraceniu wolność jest! Tylko nocą ją odnajdę! Co dręczyło mnie we śnie, niech zachwyci mnie na jawie! Gdy w końcu zanurzę się w mrok między odchłania bram! Zapomnę o zdarciu, zatrzyma się czas, ogarnia mnie pragnienie i rozpala czar! (Rozpala czar)Niech dzieją się te cuda, jak i w śnie, za dnia!Me serce to dynamit, tylko iskry mu brak!Bo wiem, że wiecznie chcę żyć, a wieczność zaczyna się dziś! Wieczność zaczyna się dziś...Miałaś kiedyś mieć wielką miłość po grób, zamiast tego idziesz na dno...Obłęd wciąga mnie i tak daleko jest dom, i tak daleko jest dom. Oddaję się dziś swoim snom...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Skomentuj tekst

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mials kiedys miec wielka milosc po grob zamiast tego
 • wielka milosc po grob zamiast tego idziesz
 • miales kiedys miec wilkq milosc po frob zamiast tego idziesz na dno
 • taniec wampirów na orbicie serc tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na orbicie serc - Taniec Wampir, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na orbicie serc - Taniec Wampir. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Taniec Wampir.