Taniec Wampir - Na orbicie serc tekst piosenki - Teksciory.pl

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Taniec Wampir

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Nadszedł czas- kiedy idzie noc niesie pustkę i żal, nie wiem czego jest mi brak.Nadszedł czas- kiedy idzie noc mam tak cudowne sny, ale czuję lęk, gdy budzę się z nich.Nadszedł czas- ciało spowił mrok, jest we mnie dziwny niepokój, nie pojmuję skąd się bierze ten stan.Nadszedł czas- zguba grozi mi, pragnę ulec pokusie, którą w końcu zgotowała mi ta noc!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa jakiś głos!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa...Nadszedł czas- kiedy idzie noc czuję dotyk magiczny, jego źródła nie zna nikt.Nadszedł czas- kiedy idzie noc czekam całkiem bezbronna by potężna noc uniosła mnie stąd!Nadszedł czas- niech się zdarzy cud, bym kobietą się stała i rozkoszy smakowała pierwszy raz.Nadszedł czas- wszystko jedno jak, pragnę odkryć nieznane, rzucę życie swe na szalę, na stos!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa jakiś głos!Szykuj się dziecko- czuję jak mnie wciąga dziwna noc!!!Ref.: W zatraceniu wolność jest!Tylko nocą ją odnajdę! Co dręczyło mnie we śnie, niech zachwyci mnie na jawie! Gdy w końcu zanurzę się w mrok między otchłanią bram! Zapomnę o zdarciu, zatrzyma się czas, ogarnia mnie pragnienie i rozpala czar! (Rozpala czar) Niech dzieją się te cuda, jak i w śnie, za dnia!Twe serce to dynamit, tylko iskry mu brak!Bo wiem, że wiecznie chcę żyć, a wieczność zaczyna się dziś!Wieczność zaczyna się dziś...Miałaś kiedyś mieć wielką miłość po grób, zamiast tego idziesz na dno...Obłęd wciąga mnie i tak daleko jest dom!!!Ref.: W zatraceniu wolność jest! Tylko nocą ją odnajdę! Co dręczyło mnie we śnie, niech zachwyci mnie na jawie! Gdy w końcu zanurzę się w mrok między odchłania bram! Zapomnę o zdarciu, zatrzyma się czas, ogarnia mnie pragnienie i rozpala czar! (Rozpala czar)Niech dzieją się te cuda, jak i w śnie, za dnia!Me serce to dynamit, tylko iskry mu brak!Bo wiem, że wiecznie chcę żyć, a wieczność zaczyna się dziś! Wieczność zaczyna się dziś...Miałaś kiedyś mieć wielką miłość po grób, zamiast tego idziesz na dno...Obłęd wciąga mnie i tak daleko jest dom, i tak daleko jest dom. Oddaję się dziś swoim snom...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Taniec Wampir: Na orbicie serc

 

Skomentuj tekst

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Klucze (feat. Nosowska) Miuosh
  „w moim domu boimy się chmur które niosą z sobą chemii deszcz eiasto woła cie gdy pada w pół zasuń nami okna jeśli chcesz mało rzeczy jest pewnych jak my mało co tak niepewne jest niesie nas melo”
 • Higher Eminem
  „You know i’ve been around for a while now Not sure if have much left to prove Yeah, i do I look at me now I am thinking’ damn How proud of me i am What i did It’s nothin’ to sneeze at Even”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mials kiedys miec wielka milosc po grob zamiast tego
 • wielka milosc po grob zamiast tego idziesz
 • miales kiedys miec wilkq milosc po frob zamiast tego idziesz na dno
 • taniec wampirów na orbicie serc tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na orbicie serc - Taniec Wampir, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na orbicie serc - Taniec Wampir. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Taniec Wampir.