Taniec Wampir: Na orbicie serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Taniec Wampir

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Nadszedł czas- kiedy idzie noc niesie pustkę i żal, nie wiem czego jest mi brak.Nadszedł czas- kiedy idzie noc mam tak cudowne sny, ale czuję lęk, gdy budzę się z nich.Nadszedł czas- ciało spowił mrok, jest we mnie dziwny niepokój, nie pojmuję skąd się bierze ten stan.Nadszedł czas- zguba grozi mi, pragnę ulec pokusie, którą w końcu zgotowała mi ta noc!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa jakiś głos!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa...Nadszedł czas- kiedy idzie noc czuję dotyk magiczny, jego źródła nie zna nikt.Nadszedł czas- kiedy idzie noc czekam całkiem bezbronna by potężna noc uniosła mnie stąd!Nadszedł czas- niech się zdarzy cud, bym kobietą się stała i rozkoszy smakowała pierwszy raz.Nadszedł czas- wszystko jedno jak, pragnę odkryć nieznane, rzucę życie swe na szalę, na stos!Szykuj się dziecko- słyszę jak mnie wzywa jakiś głos!Szykuj się dziecko- czuję jak mnie wciąga dziwna noc!!!Ref.: W zatraceniu wolność jest!Tylko nocą ją odnajdę! Co dręczyło mnie we śnie, niech zachwyci mnie na jawie! Gdy w końcu zanurzę się w mrok między otchłanią bram! Zapomnę o zdarciu, zatrzyma się czas, ogarnia mnie pragnienie i rozpala czar! (Rozpala czar) Niech dzieją się te cuda, jak i w śnie, za dnia!Twe serce to dynamit, tylko iskry mu brak!Bo wiem, że wiecznie chcę żyć, a wieczność zaczyna się dziś!Wieczność zaczyna się dziś...Miałaś kiedyś mieć wielką miłość po grób, zamiast tego idziesz na dno...Obłęd wciąga mnie i tak daleko jest dom!!!Ref.: W zatraceniu wolność jest! Tylko nocą ją odnajdę! Co dręczyło mnie we śnie, niech zachwyci mnie na jawie! Gdy w końcu zanurzę się w mrok między odchłania bram! Zapomnę o zdarciu, zatrzyma się czas, ogarnia mnie pragnienie i rozpala czar! (Rozpala czar)Niech dzieją się te cuda, jak i w śnie, za dnia!Me serce to dynamit, tylko iskry mu brak!Bo wiem, że wiecznie chcę żyć, a wieczność zaczyna się dziś! Wieczność zaczyna się dziś...Miałaś kiedyś mieć wielką miłość po grób, zamiast tego idziesz na dno...Obłęd wciąga mnie i tak daleko jest dom, i tak daleko jest dom. Oddaję się dziś swoim snom...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Skomentuj tekst

Taniec Wampir: Na orbicie serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mials kiedys miec wielka milosc po grob zamiast tego
 • wielka milosc po grob zamiast tego idziesz
 • miales kiedys miec wilkq milosc po frob zamiast tego idziesz na dno
 • taniec wampirów na orbicie serc tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na orbicie serc - Taniec Wampir, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na orbicie serc - Taniec Wampir. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Taniec Wampir.