Taniec Wampir: Tam jest swoboda

Tekst piosenki

Brak wideo

Taniec Wampir

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Taniec Wampir: Tam jest swoboda

ALFRED:Jaki dobry los,wiódł mnie tyle długich dni,bym ją znalazł nagle tu,pod dachem tym.Saro pokaż się,zechciej tylko wyjrzeć z okna,stoję pod księżycem marząc o spojrzeniu twym.KLARA:Zaraz zbudzisz cały dom,proszę cicho bądź,papa będzie złyALFRED:zwidy chyba mamKLARA:znowu idzie nocALFRED:razem sam na sam,KLARA:a ja mam już dośćALFRED:co za szczęścieKLARA:nie mów nikomuALFRED:razem nareszcieKLARA:wyrwać się z domu.ref: Tam jest swoboda,horyzont to niewoli kres.Tam jest mój cel,gdzie prawdziwy cud możliwy jest.2.ALFRED:Odtąd nie rozłączy nas nic,bo we dwoje pokonamy przeszkody.Ja i ty,ty i jauniesiemy się aż do gwiazdref: Tam jest swoboda,nadzieja, której tu nam brak.Tam jest pogoda,tam czeka na nas lepszy świat.Tam życie ma inny smak.KLARA:Romantycznie zaczyna się noc,lecz niestety dziś jestem zajęta.Do pół drogi odprowadź mnie stądlecz to sekret i o tym pamiętaj.ALFRED:Dokąd chcesz iść??KLARA:Nie powiem i już.ALFERD:Nie idź przez las.KLARA:Czy obleciał cię tchórz??ALFRED:Taka ciemność i ziąbKLARA:Nie przeszkadza mi toALFRED:Łatwo tam zgubić sięKLARA:Droga znana mi jest.ALFRED:Może pożreć cię wilkKLARA:Tutaj nuda doskwiera mi.Ref: Tam jest swoboda,I każdy wolny wybór ma.Tam jest pogoda,I szczęście co bez końca trwa.Tam życie ma inny smak.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Taniec Wampir: Tam jest swoboda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Taniec Wampir: Tam jest swoboda

Skomentuj tekst

Taniec Wampir: Tam jest swoboda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tam jest swoboda - Taniec Wampir, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tam jest swoboda - Taniec Wampir. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Taniec Wampir.