Teka: Dzi
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Teka: Dzi
[x2]Dziś u stóp mamy znów cały światMamy siebie, miłość, mamy moc, blaskMamy czas, który ponoć leczy ranyI czuję to w powietrzu, że wygramyIle dałbym by obudzić cię i móc powiedzieć skarbieTo był tylko zły sen, byłem przy tobie zawszeIle dałbym by zatrzeć złych emocji psałterzI nie patrzeć dziś jak cierpisz znając prawdęByłeś błaznem, roztrzaskałeś diamentChoć to ponoć nie możliwe tak myślałeśByłem spełnionym snem, spełnionym nie na jawieTeraz jestem tylko zerem zagubiony krwawięJestem z tobą dziś i nie wybieram się już nigdzieZ nadzieją, że spojrzysz znowu na mnie w oku z błyskiemZ nadzieją, że z tych iskier między nami będzie pożarDziś już wiem co tak naprawdę znaczy kochaćMasz tu po co żyć, dla kogo starać się i oddaćI choćby nie wiem co za nic się nie poddaćDziś gdy leżysz tu wtulona w rejs daleki sen cię porwałChce byś czuła się bezpiecznie w mych ramionach[x2]Dziś u stóp mamy znów cały światMamy siebie, miłość, mamy moc, blaskMamy czas, który ponoć leczy ranyI czuję to w powietrzu, że wygramyDopóki kogoś kochasz, nie utracisz go nigdyDziś wierzę w te słowa, dziś kocham jak nigdyZasnęłaś wtulona, pomnóżmy te dni gdySzczęśliwa się kładziesz i budzisz bez krzywdyW ramionach mych wiesz jesteś moją kokainąNie pójdę na odwyk, nie zaciągną mnie siłaZnam definicję piękna, twój widok ją potwierdzaW labiryncie ludzkich spraw zawsze będziesz pierwszaZnalazłeś tę jedyną, nie daj jej odejśćMusisz dbać i pielęgnować to co dobreSzczodrze obdarzony przez los jej osobąJest dla ciebie wszystkim, (dokładnie) daję słowo[x2]Dziś u stóp mamy znów cały światMamy siebie, miłość, mamy moc, blaskMamy czas, który ponoć leczy ranyI czuję to w powietrzu, że wygramyJa i ty, drzewo, owoc, dwie polówki razemMam tę szansę (stary) nie zmarnuję jej kochanieMiędzy nami już na zawsze pozostanie to co piękneTo co uda nam się stworzyć nazwę szczęściem[x2]Dziś u stóp mamy znów cały światMamy siebie, miłość, mamy moc, blaskMamy czas, który ponoć leczy ranyI czuję to w powietrzu, że wygramy
Tłumaczenie piosenki
Teka: Dzi
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Teka: Dzi
Skomentuj tekst
Teka: Dzi
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss)
Shakira
„(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
-
Młody Paderewski
Mata
„Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
-
Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy)
Krzysztof Ibisz x ON
„Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
-
jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku)
Kuban
„Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
-
As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent)
Sara James
„Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- Między nami już na zawsze pozostanie to co piękne, to co uda nam się stworzyć- nazwę szczęściem●
- między nami już na zawsze pozostanie to co piękne to co uda nam się stworzyć- nazwę szczęściem●
- teka miedzy nami juz na zawsze●
- "Między nami już na zawsze pozostanie to co piękne, to co uda nam się stworzyć- nazwę szczęściem.." - Teka "●
- miedzy nami juz zawsze pozostanie pieknie a to co uda nam siw stworzyc nazwe szczesciem●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Jakby nie było jutra
- Stanisław Soyka
-
Hard To Part
- Stanisław Soyka
-
I've Known Rivers
- Stanisław Soyka
-
Jak dzieci
- Stanisław Soyka
-
Jasności promieniste
- Stanisław Soyka
-
Ja jestem twój
- Stanisław Soyka
-
It Had To Be You
- Stanisław Soyka
-
Isn't she lovely
- Stanisław Soyka
-
I Never Felt This Before
- Stanisław Soyka
-
Jedni piszą wiersze piórem
- Stanisław Soyka
Reklama
Tekst piosenki Dzi - Teka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzi - Teka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Teka.
Komentarze: 0