Ten Foot Pole: Officer I Swear She's 19

Tekst piosenki

Brak wideo

Ten Foot Pole

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ten Foot Pole: Officer I Swear She's 19

just another night, another bar, another town, i was talking to myself though the guys were all around, then she walked up started dancing on the bar, i showed her to my car, all her high school friends started coming to our shows, i admit they caught my eye and my wallet and my nose, but no one comes close to the girl that i loved first, maybe i'm just cursed, officer i swear she said she's 19, didn't check her id, you know that you would do the same, finally a girl who looks up to me, she can't see through me, she can't see anything i don't want her to see, we always manage to agree, finally i saw the light we didn't have to wait, come on darling pack your bags we'll move to another state, new mexico says you can marry at 16, now i got my mini-queen, in new mexico life is dry there's not much grass, and my little cutie earns our rent she's pumping gas, this morning she met the cutest girl at a bar, guess we have to move to utah
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ten Foot Pole: Officer I Swear She's 19

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ten Foot Pole: Officer I Swear She's 19

Skomentuj tekst

Ten Foot Pole: Officer I Swear She's 19

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Officer I Swear She's 19 - Ten Foot Pole, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Officer I Swear She's 19 - Ten Foot Pole. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ten Foot Pole.