Ten Typ Mes: Dwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Ten Typ Mes

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 44

Tekst piosenki

Ten Typ Mes: Dwa

Daj Bity...Posłuchaj ...AhaTo jest jak ten oldschoolowy reality show Polsatu,moja biografia to też, walka dwóch światówrap gra to mój atut pusty stółnagram to bo irytuje mnie widok samego blatusięgam do lodówki tam pół wódki się mrozi,a w sklepie słyszałem - "Ten Typ Mes się wozi.."odwróciłem się i mówię mu "Powtórz to..."i nic nie słyszę bo powiedział to dla sportu bo,Zawiść wyniósł z domu otóż toi wtedy coś mówi mi "Mes odpuść to.."co taki śmieć może myśleć kiedy widzi Typabo to co widzi opiera się na stereotypachwyjmuję stówkę, mam nową parę spodnireszta musi mi starczyć na parę tygodnimam go zbesztać? Bo myśli ze naprawdę mam sporo?Przestań, on nie wie ze mam spodnie od moroRef.x2Biorę to co moje, mogę bo nie boję się krzyknąćNa tych co chcą blokować moją przyszłość,Tylko prawdą naprawiam to co fałszem zepsuteSame mylne interpretacje i błędne wnioski,Skurwysyny nie zaglądają w mój jadłospis,Ale w tych kwestiach nie mam farta,Widzą mnie jak wychodzę z restauracji raz na kwartałco mogą wiedzieć o rachunkach i komornym,Pierdolone darmozjady myślą to potwornysą odporni na zmiany, sam powiedz,Wkurwia mnie taki bardziej nawet niż bananowiecbo, robią z siebie honorowych patriotówale to matki, wyciągają ich z kłopotów,Uliczne przechwałki to jak słaby freestyle,nawet tu liczne przewałki robią to na pół gwizdkaa ja, robię z pięć lat w tym muzycznym światku,I mam świadków a to, to nie dzieło przypadku,dziś piję z tymi, dla których hardcore to nie bębnyulica czy studio, czas będzie Ci potrzebny[tylko teksty.tk]Ref.x2Biorę to co moje, mogę bo nie boję się krzyknąćNa tych co chcą blokować moją przyszłość,Tylko prawdą naprawiam to co fałszem zepsuteTo na ulicy masz grać incognito,W studiu masz błyszczeć a nie być zwykłą cipąBo podziemie to przejściowy etapMożesz przejść go w wielkim styluLub na zawsze tam przepaśćPamiętam to CUB wydzwonił Mesa,ze szczęścia na rozdanie matur poszedłem w dresachten ortalion zdobyty dzięki wersomto były, pierwsze profity dzięki wersomNagranym na sprzęcie który budził rozpacz,Wiedziałem, że mnie nie znudzi to i, że nie mogę odpaśćI kiedy liczę blizny które mam od ciosówI wciąż żyję, myślę, że znam już sposóbNa połączenie muzyki i tego że tak piję,Nagrywam, omijam izbę przyjęć ta.. Aha..Ten Typ Mes...Ref.x2Biorę to co moje, mogę bo nie boję się krzyknąćNa tych co chcą blokować moją przyszłość,Tylko prawdą naprawiam to co fałszem zepsute
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ten Typ Mes: Dwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ten Typ Mes: Dwa

Skomentuj tekst

Ten Typ Mes: Dwa

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 4 marca 2021, 12:51)
Re: Ten Typ Mes - Dwa
Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dwa - Ten Typ Mes, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dwa - Ten Typ Mes. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ten Typ Mes.