Thinkadelic: Poka

Tekst piosenki

Brak wideo

Thinkadelic

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Thinkadelic: Poka

Ref.: SPINACHE pokaż się, CZIZZ pokaż się. Pokaż im "Kocham to, robię to", "Od kilku lat" Pokaż co masz, a, właśnie tak. Co robisz najlepiej co ludzie w tobie cenią jesteś w krainie zwanej obiecaną ziemią Wypchnij to co w sobie masz, na pierwszy plan choć to nie egzamin to powiedz, ja go zdam Niektórzy zasłaniają się maskami odgradzają murami, żeby nie można ich było zranić Nie tędy droga, pokaż co masz, jaka szkoda że ciebie na to nie stać Chyba że jesteś tygrysem, nosisz odwagę w sobie Ty to słyszysz? Ja słyszę, robię doba po dobie Nawijamy, ja i CeZet, swoje potoki słowne Budujemy budowle, fundamenty cudowne Teraz T.A, prosty rachunek Ja cię sunę, pokaż się a pofrunę. Ref. Zwariowani ekscentrycy dziwni ludzie na ulicy Wszyscy ci co chcą odróżnić się od tłumu Niektórzy zachowują się jak dzicy, kopnięci zawodnicy Wszyscy pokażcie się, dziwne panie sztucznie farbowane na sukces skazane Zaskakujące osobowości mówiące o jedności, rozwijając swe zdolności Szare myszki skromni ludzie ja was budzę Pokaż co masz, po prostu chodź tu i pokaż co masz Nie widzę was pokażcie się zróbcie hałas I wyjdźcie na ulice, ja na to liczę niech tętni życie Każdego dnia fiesta, karnawał Może to banał ale jeszcze nie grozi nam zawał Więc ja dalej będę dawał, dalej dawał do utraty tchu Ref. Pokażcie co macie, a wtedy ja Zobaczę to co każdy ma Otwórz się i pokaż sny Ty je masz tak jak mamy my Pokazuję co potrafię, kiedy robię muzykę Brzmienie dobre, płynięcie, dynamikę Słowa, słowa, a w słowach precyzja Ł.D.Z. polski HIP HOP, nie Eurowizja. Ref.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Thinkadelic: Poka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Thinkadelic: Poka

Skomentuj tekst

Thinkadelic: Poka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Poka - Thinkadelic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Poka - Thinkadelic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Thinkadelic.