Trzeci Wymiar: Bez rapu by

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Bez rapu by

Refren: Rap nas zmienia, kreuje, ocenia, wibruje, rap naucza - kapujesz?! Szad: Miasto - makieta, ja przez to jak beta - rejestrując każdy detal - beton, szkło i metal. Nie kumają o co nam chodzi ci starszej daty. Pytają "jakie składy...klimaty...układy?" To klimaty dla kumatych - tych prawdziwych - dla tych! Piję za tych! Ja tych ludzi cenie, a ty na tym chcesz się stać bogaty! Ja tym żyję! Na tym latam jak Aladyn i zostawiam tym kumatym dylematy lirycznego akrobaty! Wkomponowany w rap Szad, Szadego parę rad - Ej ty! Nie mają umiejętności - miej ty! Nie mają w sobie skromności - miej ty! Nie mają godności i litości - miej ty! Oni nie mają przyszłości na planszy tej nie fair play gry! Klej słowa - ej - lepiej nie piej - ej - miej litość!!! Pork: Przyszliśmy z nikąd - każdy z własną kliką, oddani bitom i to nas łączy! Mocna rapowa dawka płonie jak nafta, gra ta przez te lata sprawia, że trzymam fason lecąc trasą jak Yokohama. Kolejny etap - nadzieja pijana, by nie popaść w letarg - to nie talentów przetarg - raczej rajd lemingów! Wierzę w moc słowa jak w topór wikingów! Wierzę w umiejętności bez próżności - ta wiara daje mi siłę, rymy alternatywę. Idę tym trendem! Każdy ma własną legendę. Nigdy nie będę żył wbrew sumieniu! Błędem zbudować eden - gdzie będę sam jeden! Rap nas łączy. Rap mym lekiem - po trucku wycieczką. Jestem tylko człowiekiem - rap ucieczką! Refren: ...Rap nas zmienia, kreuje, ocenia, wibruje, rap naucza - kapujesz?! Wally: Teraz konfederacja absolwentów szkoły patentów - eksperymentów, słów do waszych głów - orientuj! Zapamiętuj! Tak nie stój - manifestuj! Wielowymiarowy rap do twoich uszu płynie - testuj! Jak u Fokusa fenomenalne powierzchnie tnące - moja pokusa - czwarty wymiar - jasne jak słońce, ukryte gdzieś w przestrzeni - intrygujące! Możesz znaleźć go w rapie tu - interesujące! Razem z trójwymiarowym składem tematy wciąż frapujące, Z trójwymiarowym składem na trucku sprawy bieżące. Dolnośląski rap - elementy zwykle pasujące jak molekularne cząstki swobodnie krążące, podróżujące by łączyć coś w materiał zwarty! Nigdy nie byłem zamknięty - jestem otwarty! W czasoprzestrzeni podróże - nieznane karty, każdy nowego może odkryć coś - gdy jest tego warty! Null: Razem z rapem tu jestem, rapem zabijam bezsens, Null rapem przepity - moje miejsce to bity! Dwudziestolatek nadal ćwiczy żywy rap z ulicy - na płyty i poprzez klipy do Was. To czas na trójwymiarowy towar z pierwszej ręki, czwórka emce w jednej więzi widzi w rapie sens i zapasy potencji na czasy kadencji dolnośląskiej konferencji. Mówię czas na Trzeci Wymiar no i basta! Mówię KASTA - południowy styl dorasta! Mówię dobra passa, wciąż rotacja styli! Nominacja nasza czyli - kim byśmy byli gdyby nie było rapu? Kim byśmy byli gdyby nie było tego co daje nam satysfakcji gro? Rap nas zmienia, rap kreuje, rap ocenia, rap wibruje, nie ma rapu i nas nie ma - kapujesz!?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Bez rapu by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Bez rapu by

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Bez rapu by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez rapu by - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez rapu by - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.