TSA: To nie takie proste

Tekst piosenki

Brak wideo

TSA

Teksty: 74 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

TSA: To nie takie proste

Czy próbowałeś kiedyś, chociaż raz Zapomnieć o tym co cię boli? Lub to, co bardzo ważny ktoś Namieszał w twojej głowie? Czy chciałeś kiedyś wyrwać z serca Coś, co jak drzazga tkwi I niepotrzebnie rani, Przeszkadza żyć? To nie takie proste, Bo przeszłości cień Głęboko w tobie tkwi! Ludzie w dżungli serca Gniazda swe uwili... Nie zapomnisz, nie! Żadnych minionych chwil! Chcesz od tego uciec I nie pamiętać już! Demony przeszłości Wyrzucić ze swych snów! Nie pomoże ci nic! Wóda, prochy, sex... Z głębi Twojej duszy Nie wyrwie tego, nie! To nie takie proste Zapomnieć tamten śmiech Pierwszy dreszcz rozkoszy Czułość, która sprawiała, że Odlatywałeś gdzieś Gdzie nie ranił cię nikt Wróciłeś do świata, W którym pocałunek rani!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TSA: To nie takie proste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TSA: To nie takie proste

Skomentuj tekst

TSA: To nie takie proste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to nie takie proste tekst
 • to nie takie proste
 • to nie jest takie proste
 • TSA to nie jest proste
 • to wszystko nie jest takie proste

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To nie takie proste - TSA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To nie takie proste - TSA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TSA.