TSA: To nie takie proste

Tekst piosenki

Brak wideo

TSA

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

TSA: To nie takie proste

Czy próbowałeś kiedyś, chociaż raz Zapomnieć o tym co cię boli? Lub to, co bardzo ważny ktoś Namieszał w twojej głowie? Czy chciałeś kiedyś wyrwać z serca Coś, co jak drzazga tkwi I niepotrzebnie rani, Przeszkadza żyć? To nie takie proste, Bo przeszłości cień Głęboko w tobie tkwi! Ludzie w dżungli serca Gniazda swe uwili... Nie zapomnisz, nie! Żadnych minionych chwil! Chcesz od tego uciec I nie pamiętać już! Demony przeszłości Wyrzucić ze swych snów! Nie pomoże ci nic! Wóda, prochy, sex... Z głębi Twojej duszy Nie wyrwie tego, nie! To nie takie proste Zapomnieć tamten śmiech Pierwszy dreszcz rozkoszy Czułość, która sprawiała, że Odlatywałeś gdzieś Gdzie nie ranił cię nikt Wróciłeś do świata, W którym pocałunek rani!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TSA: To nie takie proste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TSA: To nie takie proste

Skomentuj tekst

TSA: To nie takie proste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to nie takie proste tekst
 • to nie takie proste
 • to nie jest takie proste
 • TSA to nie jest proste
 • to wszystko nie jest takie proste

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To nie takie proste - TSA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To nie takie proste - TSA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TSA.