Tweenies: End of the rainbow
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Tweenies: End of the rainbow
								We're going to the end of the rainbow We're going to the end of the rainbow Because at the end of the rainbow We're going to find a pot of gold We're going to the end of the rainbow We're going to the end of the rainbow We're going to try to dig for gold Are we nearly there? The end is getting near There's got to be a pot of gold round here We'll dig at the end of the rainbow We'll dig at the end of the rainbow We're going to find a pot of, going to find a lot of Going to find a pot of gold We've got to the end of the rainbow We've got to the end of the rainbow Now we've found the pot of Such a lovely lot of Now we've found the pot of
							
							Tłumaczenie piosenki
Tweenies: End of the rainbow
									Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
									
													Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
									
								Reklama
                            Reklama
    							    						
						Inne teksty wykonawcy
Tweenies: End of the rainbow
- 
			Everybody do this
			- Tweenies
			
			
 - 
			Fishing
			- Tweenies
			
			
 - 
			Open the box
			- Tweenies
			
			
 - 
			Party
			- Tweenies
			
			
 - 
			Pass the parcel
			- Tweenies
			
			
 
Skomentuj tekst
Tweenies: End of the rainbow
Pisz jako 
						4000 znaków do wpisania
						Twój komentarz może być pierwszy
				
				Reklama
                            Polecane na dziś
Teksty piosenek
- 
			Nic Nie Czuję - feat. Vłodarski
			MODELKI
			„Jak na nas patrzę, to nic nie czuję I nie rozumiem, dlaczego coś poszło nie tak Czy tak jest zawsze? Czy ja nie umiem zakochać się, kochać i kochać? Ja już nic nie czuję To już nic nie boli S”
 - 
			Hiena ft. Nosowska
			PRO8L3M
			„It's the hyena They don't laugh for amusement It's how they communicate Strongest among land predators They can crush bones effortlessly A pack of hyenas may storm in cause chaos And steal every”
 - 
			Morze
			Julia Kamińska
			„Na cienkiej kresce, tam, gdzie niebieski spotyka niebieskie, tam, gdzie ocean dotyka się z niebem — tam się znajdziemy. Na widnokręgu, gdzie dwa kosmosy łączą się w jedno, gdzie rzeczywistość ”
 - 
			Rzeka - x W. Krajewski
			Lunaria
			„Rzeknę prawdę liczą dziś wam ciężar grzechów w sercu mym mam czy z niebios spadło, czy chciał tak los czuję jak świat zatrzymał się w noc płomienna rzeka rwie prowadzi mnie choć wasz to cień ”
 - 
			Toast
			Tatiana Okupnik
			„Pali się pali się pali się W mieście już czuć ten swąd Ogień pożera to co złe To jest babski krąg Nie stój z boku usiądź z nami I z dymem puść co chcesz Wali się wali się wali się Runął kol”
 
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Tekst piosenki End of the rainbow - Tweenies, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu End of the rainbow - Tweenies. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tweenies.
Komentarze: 0