Universe: Jeszcze Jedna Noc.

Tekst piosenki

Brak wideo

Universe

Teksty: 129 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Universe: Jeszcze Jedna Noc.

Myślałem, że wiem nie wiedziałem ,myślałem, że chcę nie chciałem
niee, szukałem jej zgubiłem się. Wszędzie fałsz każda twarz zdrada czai się kryje się w cieniach bram prześladuje mnie.
Powiedz mi czemu musi ,tak być jak mam dalej żyć jak dalej żyć jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień aż zapłonie światło które poprowadzi mnie.
Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień wszystko zmieni się (wszystko zmieni się).
Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień aż zapłonie światło które poprowadzi mnie.
Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień wszystko zmieni się (wszystko zmieni się)
Blisko ust z rąk do rąk wciąż przelewa się.Kłamstwa jacht który nas pozatruwać chcę znowu ktoś zgasił światło świec, ale wierze ,że wciąż wierze, że.Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień aż zapłonie światło które poprowadzi mnie .
Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień wszystko zmieni się(wszystko zmieni się).Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień aż zapłonie światło które poprowadzi mnie jeszcze jedna noc jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień wszystko zmieni się(wszystko zmieni się).Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień aż zapłonie światło które poprowadzi mnie jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień wszystko zmieni się(wszystko zmieni się) .Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień aż zapłonie światło które poprowadzi mnie jeszcze jedna noc jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień wszystko zmieni się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Universe: Jeszcze Jedna Noc.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Universe: Jeszcze Jedna Noc.

Skomentuj tekst

Universe: Jeszcze Jedna Noc.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jedna noc universe
 • znowu nov univers
 • znowu noc przez palce leci czas chwyty
 • universe ta jedna noc
 • univers znowu noc tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze Jedna Noc. - Universe, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze Jedna Noc. - Universe. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Universe.