Urszula: Niebo dla Ciebie

Tekst piosenki

Urszula

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24
Profil artysty

Tekst piosenki

Urszula: Niebo dla Ciebie

Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Od lat zakochana jestem w Tobie, kocham Ciebie Choć wiem, że nadal szukasz swojej gwiazdy wysoko na niebie Tracisz mnie, cena, którą płacisz co dzień za marzenia nierealne Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Ty chcesz dotykać głową nieba I miłości pełnej spadających gwiazd Czemu więc tak rzadko mnie dostrzegasz? Nie czujesz mego ciepła, nie kochasz tak jak ja Żyjesz snem i czekasz na dobry czas Popatrz na mnie, czy nie widzisz, że ja Refren1: Dla Ciebie niebo bezludne mam Dla Ciebie mogę pokonać strach Dla Ciebie uśmiech anioła mam Dla Ciebie gonię słońce Dla Ciebie żyję na nieba tle Dla Ciebie czuję, że mogę biec Po niebie, gdy jesteś blisko mnie Dla Ciebie... Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Ja mam tą miłość, której szukasz Dumne źródła i jasny duszy blask Zrozum więc, że ta, po którą sięgasz wysoko Jest tuż obok, w jej oczach milion gwiazd Tak jest i zawsze już będzie tak Popatrz na mnie, czy Ty nie wiesz, że ja Powtórzyć refren1 Refren2: Dla Ciebie niebo bezludne mam Dla Ciebie mogę pokonać strach Dla Ciebie uśmiech anioła mam Dla Ciebie gonię słońca blask Dla Ciebie żyję na nieba tle Dla Ciebie czuję, że mogę biec Po niebie, gdy jesteś obok mnie Dla Ciebie... Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Uh, uh, uh... Uh, uh, uh...
Autor tekstu: Urszula Kasprzak
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Urszula: Niebo dla Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula: Niebo dla Ciebie

Skomentuj tekst

Urszula: Niebo dla Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • niebo dla ciebie
 • urszula dla ciebie tekst
 • urszula niebo dla ciebie
 • dla ciebie urszula
 • urszula dla ciebie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niebo dla Ciebie - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niebo dla Ciebie - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.