Urszula: Piesek twist

Tekst piosenki

Brak wideo

Urszula

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Urszula: Piesek twist

Mądre serce jest jak piessamą prawdę w sobie mawiernie czeka przecież wieszczęście kiedyś wróci nie ma po co się bać...mądre serce jest jak piesnie wie jak udawać żalmoże czekać nawet wiekszczęście kiedyś wróci nie ma po co się bać...jeśli możesz komuś całe serce daćkochać raz na zawsze nigdy nie będziesz sam...gdy się kocha wszystko łatwe jestzapamiętaj to co czujesz kiedy miłość znajdzie sięgdy się kocha można czekać wiekto co dobre już zostanie nigdy nie ominie cię...kiedy jesteś zakochany serce jak piesek mały cieszyć się będziekiedy jesteś zaganiany serce jak piesek mały znajdzie się wszędziekiedy jesteś zdołowany serce jak piesek mały cierpieć też będziekiedy jesteś zakochany serce jak piesek mały cieszyć się będzie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Urszula: Piesek twist

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula: Piesek twist

Skomentuj tekst

Urszula: Piesek twist

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piesek twist

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piesek twist - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piesek twist - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.