Urszula Sipińska : To by

Tekst piosenki

Brak wideo

Urszula Sipińska

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Urszula Sipińska : To by

Szukałam Ciebie długo, Pogubiłam dni. A kiedy Cię znalazłam, To nie byłeś Ty. Wyjęłam znad szuflady Album z dawnych lat I weszłam w świat, nasz świat Seansu w starym iluzjonie To był świat W zupełnie starym stylu, To był świat Zza szyb automobilu, Śmieszny świat, Pasjanse potem koncert, W świetle świec Ktoś grał na klawikordzie, Śpiewał walc w karnecie zapisany, Ty i ja znów w sobie zakochani. Szalał bal aż do białego świtu. To był świat w zupełnie starym stylu. A gdy ucichły struny, Zgasły iskry świec, Otwartym oknem nagle Wpadł słoneczny dzień. Na dno szuflady wrócił Album z dawnych lat I zamknął się na świat Seansu w starym iluzjonie To był świat W zupełnie starym stylu, To był świat Zza szyb automobilu, Śmieszny świat, Wyścigi na Dynasach, Ty i ja Znów razem na wywczasach, Potem film z Rudolfem Valentino, Pierwszy raz szumiało w głowie wino. Tyle lat Przebiegłam w parę minut, To był świat Naprawdę w starym stylu.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Urszula Sipińska : To by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula Sipińska : To by

Skomentuj tekst

Urszula Sipińska : To by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To by - Urszula Sipińska , tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To by - Urszula Sipińska . Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula Sipińska .