Verba: Chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 294 Tłumaczenia: 6 Wideo: 198

Tekst piosenki

Verba: Chc

Chcę napisać list, który przetrwa świat, może znajdziesz go za kilka lat, gdy przeczytasz go, w końcu dowiesz się, że naprawdę Kochałem Cię. Stać wśród tych którzy zagubili rytm, Tam nas nie prowadził nikt, Kilka uśmiechów rzuconych na bezdechu, telefoniczna miłość gdzieś w pośpiechu, wystarczyć muszą znów. Z płynącym czasem zwiększa się odporność na ból, nie ugnę się już. Chciałbym mieć chociaż jedną z szans, Oraz kogoś kto mi ją da! Chcę napisać list, który przetrwa świat, może znajdziesz go za kilka lat, gdy przeczytasz go, w końcu dowiesz się, że naprawdę Kochałem Cię. Chciałoby się uciec poza granicę snów, by móc zatrzymać te co przynoszą chłód, Stanąć w miejscu, przeczekać parę dni, Aż znikną szare chmury, tych deszczowych chwil, kilka nie poukładanych spraw w zaczarowanej kuli zamknąć mocno tak, chowając się przed prawdą w zakurzony życia kąt, czekasz co przyniesie czas, może tym razem nie oszuka nas.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Chc

Skomentuj tekst

Verba: Chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chc - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chc - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.