Verba: Musz

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 313 Tłumaczenia: 7 Wideo: 217

Tekst piosenki

Verba: Musz

Wiem że są rzeczy które bolą wiem że są takie co jak kamień tona wiem że puszczone w niepamięć już nie gonią życiu na jakiś czas spokój dają Upłyneły te dni kiedy czułem się wolny będąc jeszcze dzieckiem bawiącym się w wojny jednak pozbawiony toku realnego myslenia będąc istotą nie mającą nic do powiedzenia czekałem na rzeczy których nierozumiałem a które później okazały się tylko banałem to jakbym spał pod osłoną ciemnej nocy nieświadomy ze dzieciństwo tak szybko się skończy otworzyłem oczy teraz gdy juz dojrzałem przestraszyły mnie realia z których wtedy się śmiałem zrozumiałem moje błędy z czasem przegrałem zrozumiałem zostawiłem niezatarte ślady wiem na przekór innym robiłem złe rzeczy wiem że czasu nie da się cofnąć wiem to co za nami nie umilknie wiem każdy musi z tym żyć wiem że sa rzeczy które bola wiem że są takie co jak kamień tona wiem że puszczone w niepamięć jush nie gonią życiu na jakis czas spokój dają Kolejny nastał dzień kiedy życie w swoich dłoniach z chorego snu wyrwany dżwigam poza skrajach dżwigam ciężar tych zapamiętanych w przyszłości w złości tyle spraw straciło na wartości w złości zostawiałem innych nie żałując ich wcale w złości nie patrząc za siebie szedłem dalej zapominając o lojalności wobec bliskich teraz nikt z nich nic z tych chwil nie ma już w pamięci teraz wiem sam sobie wystawiłem rachunek teraz wiem że z ich strony mogę liczyć na szacunek wiem że kłębek swego życia rozwija ten się plącze raz tu raz tam i z tropu zbija wiem plony zbieram z życia poza kontrolą wiem były sprawy które po dziś dzień bolą wiem za mało czasu abym uczył się na błędach bo życie to czas a czas na mnie nie czeka wiem że są rzeczy które bolą wiem że są takie co jak kamień toną wiem że puszczone w niepamięć jush nie gonią życiu na jakis czas spokój dają
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Musz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Musz

Skomentuj tekst

Verba: Musz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Musz - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Musz - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.