Video: Hej Hej i Jeszcze Raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Video

Teksty: 30 Tłumaczenia: 1 Wideo: 14

Tekst piosenki

Video: Hej Hej i Jeszcze Raz

Hej hej !Hej hej !Hej hej !Hej hej !Chyba jeszcze nikt ,nie miał tak jak my ..Powiedz jak Ci minął dzień ?O czym był wczorajszy sen ?Mów mi o czym tylko chcesz ,Ja słucham ,czytam z Twoich ust .Powiedz mi czy wszystko gra ?Co Ci jeszcze moge dać ?Opowiadaj mamy czas ,ja słucham ,a Ty szukaj słów .Hej hej !Jeszcze raz !Hej hej !Zaczaruj czas !Niech biegnie niech biegnie niech biegnie wolniej .Hej hej !Jeszcze raz !Hej hej !Niech życie namzawróci , zawróci , zawróci w głowie .Chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my .Czasem chciał bym w gorsze dniUciec stąd nie mówiac nic ..Tam gdzie jeszcze nie był niktPoszukać paru lepszych chwilNie wiem co planuje los ..Czy mu o nas mówił ktoś ?Poczekajmy jedną nocDo jutraPotem chodźmyHej hej !Jeszcze raz !Hej hej !Zaczaruj czas !Niech biegnie niech biegnie niech biegnie wolniej .Hej hej !Jeszcze raz !Hej hej !Niech życie namzawróci , zawróci , zawróci w głowie .Chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my ..Ukradniemy co się da ,z ludzi się będziemy śmiać ,podasz ręke mi a jado ucha będę kłamać i zmyślać .
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Video: Hej Hej i Jeszcze Raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Video: Hej Hej i Jeszcze Raz

Skomentuj tekst

Video: Hej Hej i Jeszcze Raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hej hej jeszcze raz
 • hej hej jeszcze raz tekst
 • hej hej i jeszcze raz
 • hej jeszcze raz tekst
 • video hej hej i jeszcze raz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hej Hej i Jeszcze Raz - Video, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hej Hej i Jeszcze Raz - Video. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Video.