Video: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Video

Teksty: 30 Tłumaczenia: 1 Wideo: 14

Tekst piosenki

Video: Id

Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Nowy dzień, w lustrze znów widzę zmęczoną twarz Nie jest źle na trzy plus tyle bym sobie dał, Wyszedłbym, ale nikt nie zaprosił mnie, na mój widok nawet pies już nie cieszy się. W kieszenie mam pomięte dziesięć złotych, starczy ledwie mi na papierosy. W oczy wiatr, pracy brak zresztą nie od dziś, mało wiem dużo chcę, a nie umiem nic. Muszę wiać, muszę wyjść nie wytrzymam tu tylko jak autograt nie zapali już... Może to właśnie na stary rower czas? Lepiej nie dzisiaj już pedałować strach. Z okna widzę zatłoczone molo, kilka dziewcząt się opala solo. Drzwi na klucz, sprawdzam puls i schodami w dół Teraz ja młody bóg biegiem: Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Morza szum, dziewczyn tłum, zjechał cały kraj, a ja tu brak mi tchu tak wygląda raj. Wpadam w szał takich ciał nie wytrzyma wzrok czy to sen, czy to żart, czy słoneczny szok. Z dala widzę zatłoczone molo, kilka dziewcząt się opala solo, Czas na ruch, sprawdzam puls i wydmami w dół Teraz ja młody bóg biegiem: Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na piach...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Video: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
33 %
67 %

Inne teksty wykonawcy

Video: Id

Skomentuj tekst

Video: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Video, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Video. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Video.