Video: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Video

Teksty: 30 Tłumaczenia: 1 Wideo: 14

Tekst piosenki

Video: Id

Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Nowy dzień, w lustrze znów widzę zmęczoną twarz Nie jest źle na trzy plus tyle bym sobie dał, Wyszedłbym, ale nikt nie zaprosił mnie, na mój widok nawet pies już nie cieszy się. W kieszenie mam pomięte dziesięć złotych, starczy ledwie mi na papierosy. W oczy wiatr, pracy brak zresztą nie od dziś, mało wiem dużo chcę, a nie umiem nic. Muszę wiać, muszę wyjść nie wytrzymam tu tylko jak autograt nie zapali już... Może to właśnie na stary rower czas? Lepiej nie dzisiaj już pedałować strach. Z okna widzę zatłoczone molo, kilka dziewcząt się opala solo. Drzwi na klucz, sprawdzam puls i schodami w dół Teraz ja młody bóg biegiem: Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Morza szum, dziewczyn tłum, zjechał cały kraj, a ja tu brak mi tchu tak wygląda raj. Wpadam w szał takich ciał nie wytrzyma wzrok czy to sen, czy to żart, czy słoneczny szok. Z dala widzę zatłoczone molo, kilka dziewcząt się opala solo, Czas na ruch, sprawdzam puls i wydmami w dół Teraz ja młody bóg biegiem: Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na piach...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Video: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
33 %
67 %

Inne teksty wykonawcy

Video: Id

Skomentuj tekst

Video: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Video, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Video. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Video.