Vienio & Pele: Sobie ufam

Tekst piosenki

Brak wideo

Vienio & Pele

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Vienio & Pele: Sobie ufam

Ref. x2 Każdy może mnie oszukać Dlatego tylko sobie mogę ufać [Lui] Sobie ufam Na skórze mam to wypisane Nie kłamię Ręczę za każde wypowiedziane zdanie Póki mam rozeznanie jest git Za trikiem trik Każdego dnia stosuje nowy chwyt Bo każdy ma wpływ na własne życie Nie jestem inny Choć może tak z początku zauważycie Sobie ufam na szczycie I gdy jestem na dnie Dokładnie dotąd aż padnę Tak było i będzie do czasu śmierci Jestem pewien że gdy ktoś mnie kiedyś przekręci Święty nie pozostanę Po sobie ślad zostawię Zapamiętaj nie przekręcisz przekręta Chociaż droga kręta SU W procentach stu Na ulicy gdzie znów Gdzie wróg obserwuje każdy jeden ruch Z zaskoczenia W Luim nic się nie zmienia Dalej spełniam marzenia Postanowienia założone Przepalonym okiem patrzę w każdą stronę Troszcząc się o los Tylko własnym sposobem I nie potrzebny mi Nobel Ani żaden tam kurwa Fryderyk Żeby głos mój słyszeli wszyscy Dalecy i bliscy Wysocy rangą czy niscy Żaden lipsztyk planów mych nie zniszczy To Vienio i Pele Przekaz uliczny Ref. x2 Każdy może mnie oszukać Dlatego tylko sobie mogę ufać [Pele] Teraz coś od Pelego W szczególności do jednego sprzedawczyka jebanego Który kiedy patrzy w lustro W odbiciu widzi śmiecia Pamiętasz paragraf 4-8 ustawa trzecia Teraz powiem jak to widzą chłopaki z ciemnej strony Jesteś spalony frajerze pierdolony Się strzeż bo nie znasz godziny Wiem donosami wykupujesz swoje winy Konfidenci pomówienia anonimy Takie czasy zawiasy Dzięki Bogu tak to się skończyło Ale to ślad zostawiło To mnie nauczyło I od teraz tylko sobie ufam Głosu serca słucham Dmucham na zimne czy to dziwne Gdy za winklem skrada się zdrada Moje życie moja zasada Inne też są Tak mówi Pelson ufasz tym wersom Ja nie ufam tobie Teraz coś o sobie Wierzę w siebie w to co robię Przekaz zawarty w rapowym słowie Biegnę po swoje Właśnie teraz tak i tu Do utraty tchu Na zawsze SU w procentach stu Przecież każdy oszukać mnie może Chroń od tego Pelego dobry Boże Chroń od tego Pelego dobry Boże Ref. x2 Każdy może mnie oszukać Dlatego tylko sobie mogę ufać
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vienio & Pele: Sobie ufam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vienio & Pele: Sobie ufam

Skomentuj tekst

Vienio & Pele: Sobie ufam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka o śmierci pele
 • vienio pele wlasnie tu i teraz
 • ufam tylko sobie
 • fanos tylko sobie ufam
 • tylko sobie ufam fonos tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sobie ufam - Vienio & Pele, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sobie ufam - Vienio & Pele. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vienio & Pele.