WSP: Niepotrzebne nam reklamy

Tekst piosenki

Brak wideo

WSP

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

WSP: Niepotrzebne nam reklamy

Niepotrzebne,
niepotrzebne nam reklamy x5
Nie chce sobie rapy na bilbordzie spalić,WSP szczera prawda i chce to utrwalić,każdy wie, że jest źle, nie ma co siężalić,wywiady,komercjał,zebrać kopiec i spalić,jeśli to u szczytów to to wziąść i obalić,stanąć na starego prochach i skręta zapalić,z uniesioną głową stanąć na prawdy szańcu,jebać psy ja myśle tak jak ty,nie bądźcie głupi wy,nie zapszedajcie wartości za sny
jak niektórzy WSP znów uderza,kolejny (?) dłuży, cię to nurzy saluto (?) bez błysków,fleszy dla mnie czemus służy.Zator wierzy w siebie że kiedyś się oddłuży, z nawiązką spłaci długi,poznajcie wszyscy siłe ulicznej szalugi,używam prawdy tak jak malarz używa sztalugi,zaczynaliśmy od zera, wartości dla nas wszystkim,a niczym jest kariera, niczym jest kariera.
Niepotrzebne nam reklamy x4
Niepotrzebne nam reklamy,codzień nagrywamy nowe kabaliny,nie pytaj o przyczyny,fakt jest faktem, że ze szczerym są przekazem,chyba to sie liczy, czy zapomniałeś?Dlaczego to wszystko bramy, filary, podziemia, boisko,wśród tego koleżcy, to dla nich,niepotrzebne nam reklamy, na tarczy mupiszą "przetrzymamy",jestem prosty i normalny, to cie boli,że każdy z nas jest inny?Lecz wiele spraw nas łączy, nikt tu nie kończy, nikt tu nie kończy,dopiero zaczynamy, bo razem sie trzymamy.
Niepotrzebne nam reklamy, nagrywamy,
ty oceń czy sie znamy na tym fachu,
WSP kilka chłopaków niczym drużyna,
fakt nie kończę, zaczynam, proste z każdym dniem postęp,
to nagrane słowa śru południowa nie ma co retuszować, nie długo dzieciaki zaczną tu rapować, bo prawdziwej zajawki nie trzeba reklamować, prędzej dawać świadectwo przez (?), sugerwować szacunek nie kurestwo, jesteśmy tu na boskie podobieństwo dla tych, którzy z nim błogosławieństwo, niepotrzebuje reklam, bo sztuczne tak jak kobiety co dają w kość, nauczkę, niepotrzebuję reklam, ty łudź się powtrzając, że błądzić to ludzkie, zobacz nas nie ogranicza budżet, gdy zasiadamy z ziomkami przy wódce, nic nie zmieni widzenia mego punktu, to uliczny hip hop, zarzewie buntu. To uliczny hip hop, zarzewie buntu.
Przekaz, że śródmiejskiej bramy, widzisz tu rekalmy? Bo ja nie!!! Każdy mój odrapany, brudne studnie, ludzie przygnebieni, na nasz rap nastawieni negatywnie, ja aktywnie w tym temacie, że sie staram, jaram tyle ile mogę, pozdrawia załogę szpontów, muzyka jointów, reklam, niepotrzebuję w tym zamotanym rynku, porażki nie odnotuję, choć wkoło wiecej strat niz zysków, głupcy szukają złota Inków, cokolwiek popisy przed kamerami, mnie to nie bawi, mówię o tym co nie jest piękne, nędza, życie pułapek nie oszczędza, bezrobocie wgryza się w szereg najbiedniejszych, rośnie komin między biednym a bogatym, idziesz za tym czy żywisz sie kłamstwami, wybór przed wami, kończę w ziołach chmurze, podwórze marzy wśród wspomnień, nadszedł nowy dzień, czas oprzytomnieć. WSP.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

WSP: Niepotrzebne nam reklamy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

WSP: Niepotrzebne nam reklamy

Skomentuj tekst

WSP: Niepotrzebne nam reklamy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wsp niepotrzebne nam reklamy tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niepotrzebne nam reklamy - WSP, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niepotrzebne nam reklamy - WSP. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - WSP.