WWO: Krytyczna sytuacja

Tekst piosenki

Brak wideo

WWO

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

WWO: Krytyczna sytuacja

(Jędker)
Kto mieczem wojuje od miecza ginie, krytyczna sytuacja minie szybciej niż nastąpi. Nie bezpowrotnie, bo kiedyś się przypomni. Wtedy moje słowa wspomnisz, zwątpisz, czy samemu się obronisz? Nie mam racji? Własny rozum i siła koncentracji, odpierania tego rodzaju sytuacji, pamiętam co nagle po diable, wcale nie oczekuje przyjścia, zawsze trzeba szukać z twarzą wyjścia, chyba że siła wyższa, nic się nie da zrobić, do wesela zdąży się zagoić.
refren (Sokół)
Problem problemowi nie równy. Po co na własne życzenie kłaść się do trumny? Jesteś rozumny? To unikaj krytycznych. To farmazon, że talent do wpierdalania się w nie jest dziedziczny.
(Jędker)
Bez przebaczenia, pokutę. Proste wnioski wysnute: Viktorię, porażki smutek zdarzało się widzieć tak wiele sytuacji wszystkich nie da się przewidzieć, zapomnieć też nie łatwo, używać najlepszych chwytów i uników, na ulicy nie wybiera się przeciwników. Szybki moment jak zdjęcie ZIP przez życie, odbicie w witrynie prawilniakom część tłumaczy, nie papierowym krytykom na nich szkoda słów, dla nich nic nie znaczy...
(Fu)
Drastyczny moment, zły omen nosisz w sobie niesamowity dar fenomen. Wir wydarzeń jak w Euronews'ie no comment, nad głowami znaki zapytania wiszą, krytyczna obsesja walczysz z głuchą ciszą... Krytyczne zdarzenia są nieprzewidziane, tak jak ja mam to utrwalone, wredne sytuacje to one zalewają me życie jak potop, gdy widzę przezroczyste spojrzenie wroga jak potok, kłopoty każdy miewa teraźniejszość, rzeczywistość nas zalewa. To wróg się czai w zatęchłym polu, nastaw basy do oporu 2000 lata czasy, mało humoru, dużo przykrości, chociaż żyję na wolności nie robię nic po złości nikomu z zazdrości, krytyczna sytuacja wśród nas gości, miasto w tłoku, a ty jesteś w szoku, jesteś w amoku, opętany w depresji obłoku, przejścia nie blokuj, ruszaj w swoją stronę, sytuacje te są źle potoczone, jak płaczące dziecko, w śmietniku porzucone decyzje matek urojone. Stan nerwowy męczy, wciąż mnie dręczy jedno zastanowienie: czy Bóg stworzył człowieka? A kto stworzył zagrożenie? Czy wiecie? Każdy coś tworzy na tym świecie.
ref...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

WWO: Krytyczna sytuacja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

WWO: Krytyczna sytuacja

Skomentuj tekst

WWO: Krytyczna sytuacja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ze slowami sytuacja
 • sytuacja piosenki
 • w tej sytuacji tekst piosenki
 • wwo drastyczna puisenka
 • krytyczna sytuacja wwo tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krytyczna sytuacja - WWO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krytyczna sytuacja - WWO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - WWO.