WWO: Krytyczna sytuacja

Tekst piosenki

Brak wideo

WWO

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

WWO: Krytyczna sytuacja

(Jędker)
Kto mieczem wojuje od miecza ginie, krytyczna sytuacja minie szybciej niż nastąpi. Nie bezpowrotnie, bo kiedyś się przypomni. Wtedy moje słowa wspomnisz, zwątpisz, czy samemu się obronisz? Nie mam racji? Własny rozum i siła koncentracji, odpierania tego rodzaju sytuacji, pamiętam co nagle po diable, wcale nie oczekuje przyjścia, zawsze trzeba szukać z twarzą wyjścia, chyba że siła wyższa, nic się nie da zrobić, do wesela zdąży się zagoić.
refren (Sokół)
Problem problemowi nie równy. Po co na własne życzenie kłaść się do trumny? Jesteś rozumny? To unikaj krytycznych. To farmazon, że talent do wpierdalania się w nie jest dziedziczny.
(Jędker)
Bez przebaczenia, pokutę. Proste wnioski wysnute: Viktorię, porażki smutek zdarzało się widzieć tak wiele sytuacji wszystkich nie da się przewidzieć, zapomnieć też nie łatwo, używać najlepszych chwytów i uników, na ulicy nie wybiera się przeciwników. Szybki moment jak zdjęcie ZIP przez życie, odbicie w witrynie prawilniakom część tłumaczy, nie papierowym krytykom na nich szkoda słów, dla nich nic nie znaczy...
(Fu)
Drastyczny moment, zły omen nosisz w sobie niesamowity dar fenomen. Wir wydarzeń jak w Euronews'ie no comment, nad głowami znaki zapytania wiszą, krytyczna obsesja walczysz z głuchą ciszą... Krytyczne zdarzenia są nieprzewidziane, tak jak ja mam to utrwalone, wredne sytuacje to one zalewają me życie jak potop, gdy widzę przezroczyste spojrzenie wroga jak potok, kłopoty każdy miewa teraźniejszość, rzeczywistość nas zalewa. To wróg się czai w zatęchłym polu, nastaw basy do oporu 2000 lata czasy, mało humoru, dużo przykrości, chociaż żyję na wolności nie robię nic po złości nikomu z zazdrości, krytyczna sytuacja wśród nas gości, miasto w tłoku, a ty jesteś w szoku, jesteś w amoku, opętany w depresji obłoku, przejścia nie blokuj, ruszaj w swoją stronę, sytuacje te są źle potoczone, jak płaczące dziecko, w śmietniku porzucone decyzje matek urojone. Stan nerwowy męczy, wciąż mnie dręczy jedno zastanowienie: czy Bóg stworzył człowieka? A kto stworzył zagrożenie? Czy wiecie? Każdy coś tworzy na tym świecie.
ref...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

WWO: Krytyczna sytuacja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

WWO: Krytyczna sytuacja

Skomentuj tekst

WWO: Krytyczna sytuacja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ze slowami sytuacja
 • sytuacja piosenki
 • w tej sytuacji tekst piosenki
 • wwo drastyczna puisenka
 • krytyczna sytuacja wwo tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krytyczna sytuacja - WWO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krytyczna sytuacja - WWO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - WWO.