YOUNG MULTI: BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)

Tekst piosenki

YOUNG MULTI

Teksty: 60 Tłumaczenia: 5 Wideo: 46
Profil artysty

Tekst piosenki

YOUNG MULTI: BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)

ref
co to jest miłość, łzy znowu lecą mi na nowy wilon ( na, na ). do zdjęcia uśmiech, a wszystko się zmienia gdy w pokoju zostaje już tylko sam. ( na, na, na, na, na zostaje tylko sam ) x2
zwrotka 1
zamykam drzwi, do życia serca nie wjedzie już nikt, anioły patrzą, demony się śmieją z mojej nadziei, pozostał mi strach. boje się spać, cisza zapada bo wszyscy już poszli, paranoje zabijają mój czas, życie przepełnione smutkiem i złością. one wykańczają mnie tak jak rap ( yeaaa ). powiedz dlaczego miłości nie czuje ( nie, nie ). Nie chce już żyć, daj mi nadzieje zanim stąd pójdę, moje problemy budują mi trumne. Przybijasz gwoździe choć tego nie czujesz ( Przybijasz gwoździe choć tego nie czujesz ).
ref
co to jest miłość, łzy znowu lecą mi na nowy wilon ( na, na ). do zdjęcia uśmiech, a wszystko się zmienia gdy w pokoju zostaje już tylko sam. ( na, na, na, na, na, na zostaje sam ) x3
wiem że dziwności, albo ubiorę się drogo, albo nie zmienię bluzy i sram na to czy dalej jestem modny. nie chcę wychodzić dziś z łóżka, nie mam ochoty by żyć, zamkniętę drzwiczki nie mam ochoty na dziwki, nie wysyłaj filmów jak robisz striptiz, usuwam snapa nie chcę twojej cip... wpada beli, by przypominał jak drogi jest czas, ile mam czasu by żyć, kiedy pożre mnie ten skurwiały świat, ile zostało mi żyyyyć. czy ktoś usłyszy mój płacz czy ktoś usłyszy ten smutek. czy ktoś usłyszy jak skończy się czas.
ref
co to jest miłość, łzy znowu lecą mi na nowy wilon ( na, na ). do zdjęcia uśmiech, a wszystko się zmienia gdy w pokoju zostaje już tylko sam. ( na, na, na, na, na, na zostaje tylko sam ) x2


Autor tekstu: young multi
Data dodania: 2021-12-16
Tekst dodał: Bluex374

Tłumaczenie piosenki

YOUNG MULTI: BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

YOUNG MULTI: BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)

Skomentuj tekst

YOUNG MULTI: BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • young multi nallada o samotności tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone) - YOUNG MULTI, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu BALLADA O SAMOTNOŚCI (vlone) - YOUNG MULTI. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - YOUNG MULTI.