Ziemia Niczyja: Inn

Tekst piosenki

Brak wideo

Ziemia Niczyja

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ziemia Niczyja: Inn

1)
Tamtych dni słodki smak, głupie sny szkolnych lat, kumpli krąg i nasz kąt z matmy test, ciastek sześć i deszcz, śmieszny wiersz i klub złamanych serc. Wszystko w nas kończy się i znika w sinej mgle...
Raz, dwa, trzy, hej!
Więc idź przed siebie i nie patrz w tył gdy obok ciebie cień mój był stary temat w kieszeń włóż, mnie tam niema, niema już...
Ref.
Inną masz, inną masz, każdy dzień jej oczu ma blask. Inną masz, inną masz, bo minął już mój czas.
2)
Wczorajsze ślady zasypał piach, lecz nie patrz w tył, bo mnie tam brak. Ktoś jest przy tobie i znów co dnia szapcze ci: "Jestem Twoja"
Ref.
Inną masz, inną masz...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ziemia Niczyja: Inn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ziemia Niczyja: Inn

Skomentuj tekst

Ziemia Niczyja: Inn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Inn - Ziemia Niczyja, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Inn - Ziemia Niczyja. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ziemia Niczyja.