Abradab: Lubi

Tekst piosenki

Brak wideo

Abradab

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Abradab: Lubi

Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Wiesz Dab, lubię dobry bit Lubie kiedy bit mi wpada w ucho Bo lubie like lubię hivi vipe I łykam to na sucho Lubię rous, reagge, dnace, hole Lubię Dab wikked style ale Dookoła nas jeździ shit Wciska kit wcale Nie łykam tego bo Znam cos lepszego co Choć ja do końca nie wiem Sprawia, że jestem w niebie Nie łykam tego bo Zawsze wiedziałem to Że to co wam przytoczę Przyniesie nam owoce I wprawi w drżenie całe polskie podziemie Bo są też kwiaty tam gdzie rosną korzenie Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! GUTDA, da ci bit tak jak weed dał nam dobry Jah Poczekaj a, poczujesz povoka patarkipeka Tylko OKa ty i ja reszte jak kanfarazinka Pokaż co naj-lepsze pasz chodź tu tańcz de a potupra Lubię dobre jointy ale, nie ma ale kiedy palisz baku dalej Lubię piękne dupcie ale, nie ma ale kiedy kręcisz dupą dalej Lubię dobre texty ale, nie ma ale kiedy piszesz teksty dalej Lubie kun-siung beng-beng ale, nie ma ale ja to ciągle palę Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abradab: Lubi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Abradab: Lubi

Skomentuj tekst

Abradab: Lubi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bez tyteks

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lubi - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lubi - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.