Abradab: Lubi

Tekst piosenki

Brak wideo

Abradab

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Abradab: Lubi

Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Wiesz Dab, lubię dobry bit Lubie kiedy bit mi wpada w ucho Bo lubie like lubię hivi vipe I łykam to na sucho Lubię rous, reagge, dnace, hole Lubię Dab wikked style ale Dookoła nas jeździ shit Wciska kit wcale Nie łykam tego bo Znam cos lepszego co Choć ja do końca nie wiem Sprawia, że jestem w niebie Nie łykam tego bo Zawsze wiedziałem to Że to co wam przytoczę Przyniesie nam owoce I wprawi w drżenie całe polskie podziemie Bo są też kwiaty tam gdzie rosną korzenie Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! GUTDA, da ci bit tak jak weed dał nam dobry Jah Poczekaj a, poczujesz povoka patarkipeka Tylko OKa ty i ja reszte jak kanfarazinka Pokaż co naj-lepsze pasz chodź tu tańcz de a potupra Lubię dobre jointy ale, nie ma ale kiedy palisz baku dalej Lubię piękne dupcie ale, nie ma ale kiedy kręcisz dupą dalej Lubię dobre texty ale, nie ma ale kiedy piszesz teksty dalej Lubie kun-siung beng-beng ale, nie ma ale ja to ciągle palę Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo! Lubię dobre jointy ale bez tyteksu Lubię piękne dupcie ale bez latexu Lubię dobre texty ale bez kontekstu Lubie kun-siung beng-beng ale bez podtekstów Yo!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abradab: Lubi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Abradab: Lubi

Skomentuj tekst

Abradab: Lubi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bez tyteks

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lubi - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lubi - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.