Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 89 Tłumaczenia: 1 Wideo: 23

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Zapadła noc i boję się, Że on nie przyjdzie Zapadła noc i chyba tak źle Nie było jeszcze Mój facet gdzieś, ja nie wiem Czy kocham Go Nie wiem nic... Zapadła noc i czuję, że muszę Trzymać się jakoś By przeżyć ją Ref: No i co? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Dlaczego znowu poniżam się? Nie chcę pić, ja nie chcę nic Sen nie nadchodzi... Czekam tak na lepszy czas, Czy On to mój lepszy czas? Ja wcale nie chcę dalej kochać Go Lepiej nie Zapadła noc, nie kończy się Dopóki On nie przyjdzie, Nie weźmie mnie... Lepszy czas, lepszy czas..... Ref: No i co? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Gdzie jestem ja? Zmieniłam się! No i co ? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Dlaczego znowu poniżam się?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lepszy czas chylińska
 • Przyjdzie jeszcze na nas lepszy czas tekst
 • kiedy przyjdzie na nas czas chylinska
 • a kiedy przyjdzie na nas czas chylinska
 • kiedy nadejdzie lepszy czas

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepszy czas - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepszy czas - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.