Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 87 Tłumaczenia: 1 Wideo: 24

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Zapadła noc i boję się, Że on nie przyjdzie Zapadła noc i chyba tak źle Nie było jeszcze Mój facet gdzieś, ja nie wiem Czy kocham Go Nie wiem nic... Zapadła noc i czuję, że muszę Trzymać się jakoś By przeżyć ją Ref: No i co? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Dlaczego znowu poniżam się? Nie chcę pić, ja nie chcę nic Sen nie nadchodzi... Czekam tak na lepszy czas, Czy On to mój lepszy czas? Ja wcale nie chcę dalej kochać Go Lepiej nie Zapadła noc, nie kończy się Dopóki On nie przyjdzie, Nie weźmie mnie... Lepszy czas, lepszy czas..... Ref: No i co? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Gdzie jestem ja? Zmieniłam się! No i co ? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Dlaczego znowu poniżam się?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lepszy czas chylińska
 • Przyjdzie jeszcze na nas lepszy czas tekst
 • kiedy przyjdzie na nas czas chylinska
 • a kiedy przyjdzie na nas czas chylinska
 • kiedy nadejdzie lepszy czas

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepszy czas - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepszy czas - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.