Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 76 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Zapadła noc i boję się, Że on nie przyjdzie Zapadła noc i chyba tak źle Nie było jeszcze Mój facet gdzieś, ja nie wiem Czy kocham Go Nie wiem nic... Zapadła noc i czuję, że muszę Trzymać się jakoś By przeżyć ją Ref: No i co? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Dlaczego znowu poniżam się? Nie chcę pić, ja nie chcę nic Sen nie nadchodzi... Czekam tak na lepszy czas, Czy On to mój lepszy czas? Ja wcale nie chcę dalej kochać Go Lepiej nie Zapadła noc, nie kończy się Dopóki On nie przyjdzie, Nie weźmie mnie... Lepszy czas, lepszy czas..... Ref: No i co? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Gdzie jestem ja? Zmieniłam się! No i co ? Gdzie mój gniew? I duma jest? No i co? Dlaczego znowu poniżam się?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Lepszy czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lepszy czas chylińska
 • Przyjdzie jeszcze na nas lepszy czas tekst
 • kiedy przyjdzie na nas czas chylinska
 • a kiedy przyjdzie na nas czas chylinska
 • kiedy nadejdzie lepszy czas

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepszy czas - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepszy czas - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.