Agnieszka Chylińska: Twoje smutne ja

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 76 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Twoje smutne ja

Mój jest ten czas Każdy z was jest mój Mój jest ten świat Każdy z nich jest mój I każda rzecz, każdy ktoś Każdy włos, każde zło I każdy sen, każdy głos Wszystko to moje jest... Mój jest ten czas Obraz twój Każdy z was.... Ref. Ja! ( 4 razy) Mnie, wszystko mnie Należy się wszystko mnie Ja liczę się Wszystko i nic Niewarte mnie I każda rzecz, każdy ktoś Każdy włos, każde zło I każdy sen, każdy głos Krzywda? Nie! Ona nie! Ref. Ja! ( 8 razy) Mnie wszystko mnie! Więc skoro wszystko twoje jest Czemu jesteś ciągle sam? Czemu nikt nie kocha Cię? Miałam dosyć! Dlatego nie masz mnie Co tobie pozostało? Twoje smutne ja!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Twoje smutne ja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Twoje smutne ja

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Twoje smutne ja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Twoje smutne ja - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Twoje smutne ja - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.