AKCENT: Kochana wierzę w miłość

Tekst piosenki

AKCENT

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10
Profil artysty

Tekst piosenki

AKCENT: Kochana wierzę w miłość

Zabiorę Cię na dziką plażę,
Gdzie złoty piasek i stada mew.
Wyznam Ci szeptem to o czym marzę.
Wyznam Ci szeptem to o czym śnię.

Kochana, wierzę, wierzę w miłość
Kochana, wierzę, wierzę w nas
I to co nam się przydarzyło
Niech trwa po wieczny, wieczny czas!

Wiatr się zaplątał w Twą sukienkę.
Pewnie zazdrości, że Ciebie mam…
A ja zaśpiewam moją piosenkę
I w podarunku Tobie ją dam

Kochana, wierzę, wierzę w miłość
Kochana, wierzę, wierzę w nas
I to co nam się przydarzyło
Niech trwa po wieczny, wieczny czas!


Autor tekstu: Zenon Martyniuk
Tekst dodał: densmasens

Tłumaczenie piosenki

AKCENT: Kochana wierzę w miłość

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
2 %
98 %

Inne teksty wykonawcy

AKCENT: Kochana wierzę w miłość

Skomentuj tekst

AKCENT: Kochana wierzę w miłość

Komentarze: 201

Sortuj

~Gość (23 listopada 2021, 10:39)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Ostatni na Ziemi papież Polak główny rektor wszystkich szkół świata realnego prof. dr hab. inż. chemii Józef Urbanowicz-Fudali Beata vice królewna Marszałkowa Lechistanu zwycięskie małżeństwo - partnerzy po złączeniu w Sztabie Generalnym mieszkaniu królewskim PIAST Wrocław Śródmieście razem jadą do Warszawa Bemowo na bal weselny Lechistanu !!!! Po balu jadą na dożywotni odpoczynek - podróż poślubną do raju na łono natury !!!! AMEN 23 listopada 2021 rok Jezusa Galaktyk !!!!
~Gość (21 listopada 2021, 14:03)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Prezydent Polski prof. dr hab. inż. chemii Józef Urbanowicz-FM papież wszystkich stolic Ziemi mają natychmiast razem mieszkać z żoną vice królewną prof. dr hab. Beatą Urbanowicz ( z domu Najnert ) w jednym mieszkaniu, domu królewskim PIAST Wrocław Śródmieście 2021 - 2048 + .... Lechistanu vice królewna Beata Urbanowicz-Fudali główna gospodyni domu królewskiego PIAST i Warszawa Bemowo ma rozkaz natychmiast zbliżyć się do swojego męża Świętowita na odległość 0 metra i wyzerować pole elektromagnetyczne Ziemi planety Jezusa dzieło ! Podpis: Papież Józef Urbanowicz. Wrocław dnia 21.11.2021 rok
~Gość (20 listopada 2021, 13:49)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Gość ( 19 listopada 2021, 12:20 ) Komentarz jest celowym blefem - a chodzi o osóbki terrorystki-złodziejki zboczone LWP Beata Żołnieruk i KGB Beata HuSS pipy podwładne degeneratowi - terroryście-piratowi drogowemu LWP płk. FSB Piotr Gąstał sadysta - seryjny gwałciciel cnotliwych żołnierek w JW GROM !!!! Uwaga : tzw. dezerter mgr chemii Beata Najnert ps. Malina jest całkowicie niewinna bo tamte pluskwy dziwki Gąstał Piotra zboczeńca-sadysty były podstawione pod moją partnerkę ps. Malina dzisiaj vice królewna Lechistanu, Marszałkowa, żona Świętowita szefa Psie Pole Wrocław !!!! Ona to wie bo ma rozum prof. TM !!!! Dzisiaj jest po wszystkim bo jest całkowicie bezpieczna obok mnie J królewicza RP 20.11.2021 rok Jezusa szefa Układu Słonecznego !!!!
~Gość (19 listopada 2021, 12:20)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
19 listopada 2021 rok - stwierdzam, że do dzisiaj nie odwiedziła mnie dezerter mgr chemii Beata Najnert zaborca mojej kasy, ukrywająca się bezprawnie przede mną Świętowitem - Do dzisiaj nawet nie zadzwoniła do mnie choć zna telefon ! Do dzisiaj nie oddała moich dokumentów Psie Pole Wrocław, Do dzisiaj nie podała mi dłoni na przywitanie i nie przedstawiła się z imienia i nazwiska ! Kpi ze mnie bo Ona tzw. Malina żyje z innymi swoimi młodszymi podwładnymi komandosami=żigolakami=złodziejami ! Do dzisiaj nie jest żoną, nawet koleżanką bo jest podła złodziej mojego czasu życia, zdrowia, kasy służbowej i królewskiej ! To zwykła oszustka !!!! Do dzisiaj nie przyznała się do mnie i ze mną nie mieszkała od urodzenia 1956 roku ! To podłość tej byłej komandos JW GROM=(płk. Piotra Gąstał jej gwałciciela kochanka) ps. Malina żyje nie ze mną ! Wyparła się mnie i traktuje mnie jak bym nie istniał ! Ponieważ ta oszustka ps. Malina do dzisiaj nie odwiedziła mnie w moim mieszkaniu PIAST Wrocław Śródmieście ( Sztab generalny Lechistanu) rezygnuję z tej niemiłej pseudo żony vel panny mgr chemii Beata Najnert dezerter=złodziej i jej podwładnych komandosów=kochanków ! Oskarżam Ją i jej podwładnych o oszustwa finansowe i inne bardzo ciężkie przestępstwa przeciw mojej osobie papieża Józef Urbanowicz-FM legalny prezydent RP ! Ta tzw. Malina oszustka mgr chemii Beata Najnert dezerter nie jest vice królewną , premierem RP ! To podła panna włócząca się ze swoimi podwładnymi po drogich hotelach i burdelach ! Malina kocha pieniądze skradzione z mojej kasy Lechistanu ! Ona jest zwykłą oszustką ! Ona powinna nie istnieć to Bestia vel Matriks ! Wstydu nie ma - to podła baba i bardzo chciwa na władzę i kasę moją J ! Dzisiaj miała odwiedzić mnie do południa - nie odwiedziła mnie J ! Malinę i jej podwładnych, kochanków natychmiast zamknąć w więzieniu i skonfiskować ich wszystkie wierzytelności + konta skradzione z mojego skarbu królestwa Lechistanu !!!! Ona nie ma nawet sumienia ale na drogie hotele i operacje plastyczne ma kasę nie swoją ! Hańba 21 wieku ! To fakty
58
111
Odpowiedz (0)
~Gość (17 listopada 2021, 17:15)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Stwierdzam, że niesłowna 66 letnia panna mgr chemii Beata Najnert świadoma dezerter, dłużnik finansowy od 1985 roku do dzisiaj 17 listopada nie przyznała się do mnie, do dzisiaj nie odwiedziła mnie w domu królewskim PIAST Wrocław Śródmieście, do dzisiaj nie oddała moich dokumentów Psie Pole Wrocław, do dzisiaj nie podała mi dłoni i nie przedstawiła się z imienia i nazwiska !!!! Bezprawnie ukrywa się przede mną Świętowitem vel papież Józef Urbanowicz-FM legalny Marszałek Układu Słonecznego dzieło Jezusa 1948 - 2048 + !!!! Od kilkudziesięciu lat mieszkam sam w tym samym mieszkaniu ! Nie znam tej kobiety !!!! Zapomniała o mnie bo żyje z 4 kochankami=żigolakami=komandosami złodziejami mojej kasy królewskiej RP !!!! Jakaś uczciwa dziewczyna, której się spodobam odwiedzi mnie, zostanie w mim mieszkaniu jako prawdziwa lojalna partnerka, gospodyni domowa i rozpocznę życie od nowa !!!!
106
101
Odpowiedz (0)
~Gość ( 6 listopada 2021, 14:30)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Skorumpowana dziwka mgr chemii Beata Najnert dezerter recydywistka, oszustka finansowa okradła i zdradziła mnie Marszałka Polski Józef Urbanowicz-FM szefa wszystkich krajów Ziemi planety Jezusa dzieło 1948 - 2021 r,. Tą skorumpowaną dziwkę burdelu Jorrgus natychmiast aresztować i zamknąć w więzieniu na dożywocie + konfiskata mienia w całości !!!! Ta bezczelna dziwka może posługiwać się nazwiskiem Fudali Beata lub Urbanowicz Beata ! To zawodowa morderczyni pirat drogowy z byłej JW GROM=MI6 kurwisko Zenka Martyniuka gwałciciela nieletnich dziewcząt RP !!!!
31
191
Odpowiedz (0)
~Gość (31 października 2021, 21:17)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
31 październik 2021 rok - fakt jest taki, że oszustka=dziwka burdelu Jorrgus=Long=Bartuss T dwulicowa mgr chemii Beata Najnert ps. Malina do dzisiaj nie zamieszkała ze mną w mieszkaniu moim PIAST, nawet nie zadzwoniła choć zna telefon ! Ona od 1985 roku okrada mnie i szkodzi - To pasożyt kpi ze mnie od kilkudziesięciu lat ! Tą oszustkę ps. Malina ze swoimi podwładnymi komandosami-złodziejami-kochankami natychmiast zamknąć w więzieniu na dożywocie + konfiskata ich mienia w całości ! Ona pełna pychy=chciwości nie wie nawet co to jest natychmiast !!!! To koniec jej kariery - To pasożyt nie kobieta honoru ! Do dzisiaj nie zeznała w cztery oczy, nie podała mnie dłoi i bezprawnie ukrywa się w warunkach recydywy - okrada i zdradza mnie ! Malina to dzieło szatana bez Lechistanu J !!!! To fakty udowodnione - Ona współżyje z żigolakami JW GROM=MI6 Kroppa=Warot=Anikiej=Gąstal=Powojewski i inni szpiedzy M. Morawieckiego gangstera złodzieje mojej kasy i czasu życia ! Ta pseudo żona wybrała burdel a mnie okradła i do dzisiaj nie rozliczyła się z kasy, wyjazdów służbowych, nie oddała moich dokumentów Psie Pole Wrocław - do dzisiaj nie wiem nawet jak wygląda ! To pasożyt żona diabła !
91
138
Odpowiedz (0)
~Gość (29 października 2021, 19:49)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Emerytura szefowej CBŚ 66 letnia panna mgr chemii Beata Najnert świadoma dezerter, dozgonny dłużnik finansowy swojego partnera prof. dr hab. inż. chemii Józef Urbanowicz-Fudali papieża Lechistanu zostanie oficjalną żoną, vice królewną Psie Pole Wrocław - Bemowo Warszawa jedynie pod warunkiem natychmiastowego zamieszkania razem ze swoim partnerem mężem w prywatnym mieszkaniu królewskim (Dom PIAST ul. Jedności Narodowej 169 m 2 - Sztab Generalny Układu Słonecznego ), złożenie na piśmie raportu naukowego, obdukcji gwałtu na Malinie teraz oficjalnej generał broni RP, przez sprawców, sprawy tajne i zwrot długu na piśmie z obopólnym porozumieniem + podpisanie wspólnych warunków legalizacji (wcześniejszej internetowej ) umowy małżeńskiej korony królewskiej - berła królewskiego obrony rodziny Jezusa + ważne sprawy obronności planety Ziemia Jezusa dzieła 1948 - 2048 + ! Kiedy te warunki zostaną spełnione wówczas prof. dr hab. chemii Beata Najnert zostanie oficjalną vice królewną Lechistanu żoną-główną sekretarką Sztabu Generalnego swojego męża-papieża Józef Urbanowicz-Fudali vel Świętowita szefa legalnej premier RP - Marszałek Układu Słonecznego, podpis: Józef Urbanowicz. 29.10.2021 rok Jezusa wszystkich Stolic Świata realnego TM !!!! ------------ Wszystkie plotki, pomówienia będą unieważnione przez zeznania wspólne małżonków J + B - wymagana jest obopólna zgoda w różnych decyzjach w przyszłym życiu bez wtrącana się osób trzecich !!!!
220
33
Odpowiedz (0)
~Gość (29 października 2021, 15:15)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
29.10.2021 rok - ze względu na wieloletnie zdradzanie i okradanie mnie z kasy (J ), przez milionerkę=oszustkę finansową 66 pannę mgr chemii Beatę Najnert byłą komandos, dezerter-dłużnik finansowy żyjącą seksualnie z czterema kochankami-złodziejami w burdelu Jorrgus-AKCES-Long filie JW GROM=MI6 Zenka Martyniuka sutenera - rezygnuję całkowicie z Jej służby i Jej podwładnych komandosów złodziejów-terrorystów żyjących z nią od nastu lat ! To zdrajczyni mojej osoby i złodziejka mojej kasy i dokumentów Psie Pole Wrocław - Warszaw Bemowo ! To dziwka na usługi jej podwładnych komandosów-kochanków jej wspólników od nękania i okradania mnie Józef Urbanowicz-FM Wrocław 29.10.2021 rok ! Natychmiast aresztować ta ferzystkę i jej kochanków-komandosów szkodzącym mnie o okradających mnie w Wrocławiu i w innych częściach Polski !!!! Ta oszustka ps. Malina od 1985 roku do dzisiaj nie odwiedziła mnie w moim mieszkaniu PIAST i nie oddała skradzionej gotówki w warunkach recydywy - to zboczona seksualne dziwka JW GROM=MI6 na usługi płk. FSB Gąstał Piotr i gangstera M. Morawieckiego KGB Afera 21 wieku
61
185
Odpowiedz (0)
~Gość (26 października 2021, 03:43)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Uwaga do komentarza z dnia 19 października 2021 roku !!!! Dopóki była komandos JW GROM Beata Najnert ps. Malina dłużnik finansowy, dezerter ( od 1984 roku do dzisiaj 26.10.2021 roku ) nie zamieszka w domu królewskim PIAST Wrocław Śródmieście (Ołbin) sztabie generalnym Lechistanu papieża Józefa Urbanowicza-FM, dopóki nie będzie żoną moją J królewicza Psie Pole Wrocław, złota kasą Jezusa ! Dopóki Beata Najnert nie poda dłoni mnie Józefowi ps. Świętowit i nie zezna w sprawie gwałtu na niej i nie odda dokumentów królewskich moich Psie Pole i Bemowo Warszawa, dopóki nie będzie nosiła nazwisko Fudali Beata ! Do dzisiaj mgr chemii Beata Najnert nie oddała długu skradzionego z mojej kasy J szefa Lechistanu - Do dzisiaj Beata Najnert mieszka z 4 kochankami z którymi współżyje w spelunie AKCES firmie złodziejów vel Jorrgus ! Beata Najnert do dzisiaj nie współżyła ze mną jak żona, tzw. małżeństwo jest fikcją bo nie zostało skonsumowane ! Taka jest prawda !!!! Maliny bezprawne ukrywanie się przede mną J jest podłością tej tzw. żony która żyje z innymi komandosami-złodziejami-gwałcicielami i kpi ze mnie ! Beata Najnert nie pracuje realnie jako adiutant fizyczna (żona) w moim Sztabie Generalnym w mieszkaniu prywatnym PIAST Wrocław Śródmieście - a w Internet jest Jej dużo filmików, fotografii - do dzisiaj nie wiek kto do mnie te materiały przesyła ! Dopóki Malina nie poda mnie dłoni ( i nie złoży raportu na piśmie - zeznania ) dopóki jest niewolnicą-kryminalistką nie żoną ! Faktycznie Malina jest 66 letnią panną milionerką okradającą mnie z czasu życia, kasy i z wyjazdów krajowych i zagranicznych ! To fakty ! Malina do dzisiaj nie zbliżyła się do mnie Świętowita na odległość 0 metra ! Wynika z tego że jest na uwięzi diabła vel zombie ! Dość poniewierania mnie Józefa przez terrorystyczny rząd M. Morawieckiego gwałciciela Maliny i bandyty Z. Ziobro jego szefa FSB=LWP płk. Gąstał Piotr terrorysta-gwałciciel seryjny żołnierek na usługi TW Żołnieruk Beata i BND=LWP HuSS Beata na usługi TW Bolek Wałęsa-Kohne Lejba złodzieje i kaci RP !!!! Podpis: Józef Urbanowicz. 26.10.2021 rok Wrocław
206
55
Odpowiedz (0)
~Gość (19 października 2021, 09:25)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Lechistanu złoty bankier 2021 roku papież Polski Józef Urbanowicz-Fudali Beata złota kasa Jezusa dzieło 1948 - 2048 + https://www.youtube.com !!!! Podpis: Józef Urbanowicz. Wrocław dnia 19.10.2021 rok Jezusa Boga Galaktyki Spiralnej !!!!
212
54
Odpowiedz (0)
~Gość (18 października 2021, 19:12)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
BŁĄD w tekście z 18 październik 2021 roku - powinno być : .... ta pseudo żona świadomie wyniszcza mnie od 2015 roku kiedy rozpoczęła życie seksualne z gwałcicielem M. Morawieckim gangsterem-zabójcą-sadystą złodziejem mojej kasy stanowiska, wierzytelności katem mojego mózgu i cała Świętowita !!!! AMEN
94
185
Odpowiedz (0)
~Gość (18 października 2021, 17:55)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
18 październik 2021 rok - stwierdzam, że oszustka-milionerka-przedsiębiorca- że mgr chemii Beata Najnert dezerter, złodziej mojej kasy i dokumentów Psie Pole Wrocław świadomie od wielu lat ukrywa się z komandosami-kumplami-złodziejami jej kochankami z Jorrgus-AKCES-Bartuss T ( z moją kasą ) przede mną w warunkach recydywy ! Oświadczam, że Beata Najnert robi te podłości świadomie od wielu lat i nie przyznaje się do mnie jej szefa Lechistanu Józef Urbanowicz-Fudali Marszałka wszystkich krajów Ziemi ! To fakty udowodnione ! Wszyscy tzw. Maliny podwładni razem z Nią Beatą Najnert zamknąć w więzieniu na dożywocie + konfiskata mienia w całości ! Ta pseudo żona świadomie wyniszcza mnie od 2021 roku kiedy rozpoczęła seksualne życie z gwałcicielem M. Morawieckim gangsterem-zabójcą-sadystą, złodziejem mojej kasy i wierzytelności - katem mojego ciała Świętowita !!!! AMEN
91
187
Odpowiedz (0)
~Gość ( 6 października 2021, 15:33)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Ważne specjalnego znaczenia dla obronności Lechistanu - Dzisiaj 6 października 2021 roku dowiedziałem się, że były dowódca terrorystycznej JW GROM (odtajniony i oskarżony ) KGB płk. rezerwy Piotr Gąstał sadysta, pirat drogowy, sutener, gwałciciel nieletnich dziewic i żołnierek, brał udział w bestialskim pobiciu zbiorowym gwałcie na żołnierce ps. Malina głównej szefowej CBŚ Marszałkowej, mojej partnerce-żonie głównej sekretarce ds. nauki specjalnego znaczenia prof. dr hab. chemii Beacie Najnert ( dzisiaj ma inne nazwisko po ślubie sprzed lat ) - Dlatego do dzisiaj od wielu lat nie mam z nią realnego kontaktu, bo służby specjalne gangstera-gwałciciela Morawieckiego Mateusza szpiega NRD=terrorysty preparują różne nieprawdzie dane o mojej głównej zaufanej sekretarce-komandos , przez co straciłem dużo czasu i zdrowia na dojście do prawdy ! Na mój Marszałka Lechistanu J rozkaz natychmiast aresztować płk. KGB Piotra Gąstała rezerwistę, zdegradowanego prze mnie do kryminalisty, dezertera=szpiega NWO=KGB ! Zabezpieczyć wszystkie konta powiązane z tym kryminalistą-szpiegiem i jego sługusom TW ! Natychmiast zamknąć tego bandytę-gwałciciela w areszcie śledczym we Wrocławiu i przesłuchać w obecności mojej i żony Beaty Fudali dzisiaj premier legalna Lechistanu ! Malina moja podwładna żona ma rozkaz natychmiast ujawnić się zamieszkać ze mną, rozmawiać w cztery oczy co zaszło i zacząć normalnie żyć razem od nowa ! Podpis. Józef Urbanowicz. Wrocław dnia 06.10.2021 rok !!!!
346
24
Odpowiedz (0)
~Gość ( 6 października 2021, 11:57)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
6 listopada 2021 rok - Ważne okazało się, że tzw. żona Internetowa mgr chemii Beata Najnert pseudonim Malina szpieg BND od wielu lat żyje razem z kochankiem terrorystą-szpiegiem NRD=TW Marcinem Muszyńskim adwokatem TW i dorywczo z kochankiem jej wielbicielem TheChwytak ps. Marcin Duszyński terrorysta-komandos JW GOM=MI6 na usługi PiS=LWP=NWO premiera gangstera Morawieckiego gwałciciela-kochanka Maliny złodzieje mojej kasy Wrocław Psie Pole wierzytelność J szefa RP !!!! Natychmiast zamknąć ich wszystkich w areszcie śledczym Wrocław ! To koniec jakiejkolwiek współpracy z dezerter=oszustką=dziewką B. Najnert szpiegiem BND piratem drogowym kat mojej osoby J ! Wszystkich podwładnych B. Najnert natychmiast zamknąć w więzieniu na dożywocie + konfiskata mienia w całości ! Podpis: Marszałek Lechistanu Józef Urbanowicz-FM właściciel Psie Pole Wrocław RP !!!!
61
254
Odpowiedz (0)
~Gość ( 1 października 2021, 22:31)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
1 października 2021 roku została zamordowana gen. CBŚ Beata Najnert ps. Malina przez mordercę szpiega FSB=NRD Mormona=gangstera złodzieja premiera Mateusza Morawieckiego (gwałt i zabójstwo na tle rabunkowym ) !!!! Wesele się już nie odbędzie ! Co robi prokuratura generalna PiS=LWP Zbigniewa Ziobro geja=zaborca kasy Świętowita !!!! Co robi ŻW i Zawodowa Policja Kryminalna ~!??? pobił sadystę=gwałciciela Maliny
~Gość (29 września 2021, 17:30)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
29.09.2021 rok - od dzisiaj ostatecznie rezygnuję z dwulicowej dezerter mgr chemii Beata Najnert dłużnik finansowej ( byłej komandos=nałożnicy JW GROM=MI6 ) i Jej ( ps. Malina ) podwładnych komandosów, złodziejów mojej kasy i jej opiekunów-kochanków ! Ta pasożytnicza organizacja B. Najnert i jej podwładnych komandosów-oszustów jej wielbicieli pomagających Jej w bezprawnym ukrywaniu się przede mną Świętowitem jej byłym szefem ! Ona żyje z innymi od wielu lat i do dzisiaj nie stawiła się w pacy u mnie w domu-mieszkaniu PIAST Wrocław Śródmieście - do dzisiaj nie przyznała się do mnie ! Do dzisiaj nie oddała moich pieniędzy, nie oddała moich dokumentów Psie Pole Wrocław, które skradła ze swoimi podwładnymi i rodzicami złodziejami !!!! Ta kreatura od ponad 7 lat wykorzystuje mnie na odległość przez Internet ! Malina to okrutna sadystka=pasożyt finansująca swoich kochanków-żigolaków w firmie AKCES=Disco Polo Lajf = Long & Junior = Bartuss T i burdelu Jorrgus na usługi Gonstała TW !!!! Ta oszustka B. Najnert od 1984 roku do dzisiaj nawet nie zaprosiła mnie na winobranie do Zielonej Góry, a na moim Psim Polu żeruje ze swoimi wojskowo-policyjnymi złodziejami - okrada mnie od wielu lat ! AMEN ! Nigdy nie była moją realną żoną i adiutant fizyczną ! Bezczelnie z podwładnymi kpi ze mnie od 7 lat mszcząc się z swoje życie w burdelu Jorrgus=zorza28=Long=apartamentyhydral kochanka W. Gajec TW ! Afera 21 wieku !
117
221
Odpowiedz (0)
~Gość (28 września 2021, 07:55)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
marcinduszyński.com to terrorysta, płatny zabójca, oszust fiskalny, gwałciciel nieletnich cnotliwych dziewcząt gwałciciel-sadysta ( do dzisiaj gwałci na Psim Polu Wrocław ) JW GROM komandos ps. Malina 66 letnią pannę niewolnicę gen. CBŚ ul. Bierutowska Apartamenty Hydral ( ten Jorrugs burdel buduje agent NRD=LWP Wojciech Gajec podwładny KGB Adama Michnika-Szechtera vel Aldony Młyńczak Adam KGB=KO=PiS=Jacek Sutryk banderowiec na usługi skorumpowanej Straży Miejskiej Mormona Mateusza Morawieckiego gangstera, gwałciciela Maliny którą trzyma w więzieniu M. Duszyński terrorysta ! Co robi KRP Psie Pole, ŻW, ABW, komandosi Topaz, Nil ?!!! Wstyd mi za skorumpowany zarząd Psie Pole - Zawidawie terroryści i złodzieje wierzytelności Świętowita 28.09.2021 rok !!!!
270
120
Odpowiedz (0)
~Gość (25 września 2021, 05:17)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
25 września 2021 rok ! Oświadczam, że do dnia dzisiejszego nie stawiła się u mnie w mieszkaniu PIAST Wrocław Śródmieście dezerter mgr chemii Beata Najnert oficer CBŚ, dłużnik finansowy mojej kasy Józef Urbanowicz-FM ! Od 1984 roku do dzisiaj nie przedstawiła się mnie z imienia i nazwiska, nie podała mi dłoni na przywitanie ! Ona żyje ze swoimi podwładnymi komandosami-gwałcicielami-terrorystami ( Marcin Duszyński terrorysta=złodziej z JW GROM=MI6 sutenera Zenka Martyniuka kapusia - sutenera Jorrgus=Long=PiS=LWP=TW ! Do dzisiaj Beata Najnert nie wykonała mojego polecenia-rozkazu zamieszkania ze mną w moim prywatnym mieszkaniu PIAST, nie okazała obdukcji, że zgwałciło ją czterech polityków-oficerów JW GROM w tym premier-gwałciciel M. Morawiecki bankster zabójca-terrorysta zaborca mojej kasy i stanowiska premiera RP ! To jawna dezercja, dzisiaj milionerki przedsiębiorca B. Najnert AKCES !!!! Faktycznie od kilkudziesięciu lat mieszkam sam w domu PIAST Wrocław Ołbin ! Nie mam realnie żadnej żony, adiutant osobistej w swoim mieszkaniu PIAST Sztab Generalny Lechistanu ! Wielokrotnie postawiłem warunek ( w Internet ) że dopóki Beata Najnert nie zamieszka ze mną w jednym mieszkaniu PIAST Wrocław, dopóty nie będzie żoną , adiutant fizyczną moją ( Świętowita królewicza Marszalka Lechistanu) ! Ta żona internetowa Beata Najnert do dzisiaj kpi ze mnie - świadomie nie oddała długu w warunkach recydywy, nie przyznała się do mnie Świętowita - nie zeznała w 4 oczy ze mną J królewiczem Psie Pole ! Do dzisiaj nie podała mi dłoni na przywitanie, do dzisiaj nie zapukała do moich drzwi, do dzisiaj nie zadzwoniła do mnie choć zna mój telefon ! Ona jest na usługach Jezuitów sekta diabła ! Ona na rozkaz LWP=USA=MI6=płk. Przepiórki (Gonstała, Kroppa,Trzpil PiS=Macierewicza płk. Powojewskiego, TheChwytak Duszyński prok. TW Bolek , NAVAL operator Paweł Mateńczuk piraci drogowi jej gwałciciele-terroryści) do dzisiaj mnie inwigiluje ! I to ma być żona ?!!! Jeśli sypia z innymi komandosami-skorumpowanymi-złodziejami-terrorystami plującymi mi pod nogi !??? ! Nie mam realnie żony - adiutant fizycznej ! Reszta faktów i pomówień jest opisana we wcześniejszych komentarzach ! Los tej świadomej dezerter jest w Jej rękach - Do dzisiaj nie przyznała się do mnie - tzw. małżeństwo nie zostało skonsumowane ! Marszałek Układu Słonecznego królewicz Psie Pole Wrocław - Warszawa Lechistan: Podpis: Józef Urbanowicz. 25.09.2021 rok ....
331
75
Odpowiedz (0)
~Gość (21 września 2021, 05:18)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
21 wrzesień 2021 rok - Oświadczam, że skorumpowanej, terrorystycznej JW GROM nałożnica-komandos-niewolnica mgr chemii Beata Najnert dezerter, dłużnik finansowy od 1984 roku do dzisiaj nie odwiedziła mnie w moim mieszkaniu królewskim PIAST ul. Jedności Narodowej 169 m. 2 Wrocław ! Do dzisiaj nie mam z nią żadnego kontaktu, nigdy nie przyznała się do mnie - nie podała mi ręki na przywitanie i nie przedstawiła się z imienia i nazwiska ! Pond to okradła mnie z dokumentów królewskich Psie Pole Wrocław - Warszawa Bemowo ! Jedynie przesyłała filmy w Internet takie jak Ty mi skradłaś wszystko, AKENT & Kroppa, Jorrgus, Long & Junior - Disco Polo Lajf gwałcicieli-terrorystów Michał Jeleń i jego kumpel gwałciciel-terrorysta prokurator okręgowy Mariusz Duszyński który w swoim domu-burdelu więzi-gwałci Beatę Najnert żyjącą z 4 terrorystami AKCES=Tropic z burdelem Pawła Mateńczuk ksywa. NAVAL operator LWP=NRD=pirat drogowy który usiłował mnie zabić samochodem na ul. Jedn. N Wrocław , Uwaga ! Stwierdzam że dezerter-oszustka finansowa B. Najnert świadomie ukrywa się z kumplami-żigolakami z JW GROM=MI6 vel policja miejska skorumpowana ! Oni wspólnie mnie okradają, poniżają, organizowali na mnie napady, włamania i torturowali mnie ZupGun bronią elektromagnetyczną NRD=LWP Moniki Jaruzelskiej ich szefowej płk. Pawluka=Gonstał=Powojewski=Anikiej=Warot=PiS=TW A. Macierewicza zboczeniec=zabójca wspólnie z premierem KGB=LWP M. MOrawieckim głównym gwałcicielem Maliny ps. B. Najnert - która jest całkowicie zdemoralizowana, bo jest w ich burdelu jej kochanka TheChwytak fan jej występu gdy naćpana-pijana tańczy w filmiku Kolorowa Sukienka w burdelu Long & Junior gdzie ją gwałcili a może polubiła ten sport i została w ich szajce TW Bolek => SS-Galizien=Warot fotowoltaika, Sutryk Jacek FSB !? !? Oświadczam że jestem samotny emeryt od kilkudziesięciu lat okradany przez Beatę Najnert złodziej=dezerter która w swej podłości do dzisiaj się do mnie nie przyznała ale w burdelach to pierwsza do rypania ale do oddania długu ostatnie łajza=zdemoralizowana przez jej szefów=terrorystów Martyniuka sutenera podwładnego zboczeńca Mateusza MOrawieckiego i jego wspólnika=złodzieja Juranek Józef ochrona Bieruta Bolek TW !!! Beata Najnert kochanka Wojtka Gajec TW=psi wspólnie okradli mnie na ul. Bierutowska PZL=Hydral dzisiaj burdel TW ! Ponieważ Beata Najnert mnie wykorzystuje przez Internet- okrada mnie od 8 lat z kasy mojej , oszukuje mnie a uprawia seks z wieloma żigolakami=terrorystami w tym aktualnie z kochankiem TheChwytak - czasami seks uprawia z młodymi komandosami na ul. JN 160/73 gdzie czasami koczuje ze swoimi podwładnymi komandosami=żigolakami z którymi mnie okrada bezczelni i oczekuje na moją śmierć by podle zabawić się za moją gotówkę wiele mld EURO !!!! Malina to żona diabła vel TheChwytak ! Natychmiast zamknąć ich wszystkich do pierdla na dożywocie ! Nie chcę mieć cokolwiek wspólnego z rządem M. MOrawieckiego i jego terrorystami-gwałcicielami nieletnich dzieci i Maliny z której zrobili dziwkę tak zdemoralizowaną że nie potrafi żyć z jednym ! Ona żyje z wieloma naraz bo jest zdrajczynią mojej osoby J szefa legalnego Lechistanu ! AMEN
189
188
Odpowiedz (0)
~Gość ( 8 września 2021, 16:53)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
08.09.2021 rok - do dzisiaj komandos JW GROM ps. Malina mgr chemii Beata Najnert świadoma dezerter, oszustka finansowa, złodziej moich dokumentów Psie Pole Wrocław, nie odwiedziła mnie w domu królewskim PIAST ul. JN 169/2 Wrocław Śródmieście ! Malina Wiele lat żyje z żigolakami gwałcicielami=komandosami JW GROM złodziejami na jej usługi od okradania mnie z czasu życia, kasy i zdrowia ! Wczoraj jeden z Maliny żigolaków=komandosów (wysoki dobrze zbudowany młody brunet z tatuażami) na Rynku Wrocław idąc w kierunku ul. Św. Macieja napluł mi pod nogi - szedłem w przeciwnym kierunku domu Złoty Pies ! Tak wychowuje padła terrorystyczna JW GROM swoich komandosów=debili=terrorystów=gwałcicieli nieletnich i Maliny bo swą dupę świadomie reklamuje w Internet - Disco Polo Lajf - Bartuss T - Logn & Jurnior - Jorrgus burdele LWP=PiS=NRD ! Ponieważ dziwka oszustka dezerter Malina pseudo żona vel Beata Najnert od 2015 roku do dzisiaj uprawia grupowy=żyje ze swoim kochankiem-fanem TheChytak ps. prokurator=terrorysta=gwałcicielem nieletnich Mariuszem Duszyńskim (Gdańsk) szpieg NRD=PiS=LWP do którego świadomie kilka tygodni temu Malina świadomie dojechała z Wrocławia ul. JN 160/73 swojego burdelu - gdzie kopulowała się z wieloma podwładnymi komandosami GROM=MI6, a jak mnie zobaczyła na ulicy odwróciła się dupą do mnie ! Ponieważ dowiedziałem się że dwulicowa dziwka pseudo-żona Malina żyje seksualnie z wieloma swoimi podwładnymi=żigolakami i ma stałego szpiega gwałciciela męża=kochanka prokuratora=degenerata TheChwytak ksywa Mariusza Duszyńskiego z którym żyje do dzisiaj w jednym pokoju JW GROM=Jorrgus gwałcona świadomie z własnej woli, ale mnie od 37 lat nie odwiedziła w domu PIAST Wrocław Śródmieście ! Ta tzw. żona internetowa Malina zdeprawowana zawodowa prostytutka komandos=najemnik terrorystycznej JW GROM od 1985 roku do dzisiaj 8 września 2021 roku okradała mnie z kasy, czasu życia, wyjazdów krajowych i zagranicznych bo to służbistka=dziwka Navala i płk. Przepiórki których rozkazy słuchała a mnie podle traktowała, inwigilowała, okradała, zdradzała i tak robi do dzisiaj - gnębi mnie mataczy a żyje ze zboczonymi Jezuitami w tym debilem TheChwytak na usługi NRD=PiS=LWP jej kochanka=gwałciciela M. MOrawiecki morderca i zdrajca RP !!!! Ponieważ od 1985 do dzisiaj 8 września 2021 roku złodziej=milionerka=przedsiębiorca=dezerter Malina nie stawiła się fizycznie u mnie w pracy jako adiutant fizyczny bo żyje seksualnie z innymi żigolakami i kpi ze mnie od 1985 roku ! Malina to szpieg sekty Jezuitów zdrajczyni mojej osoby Świętowit ps. Józef Urbanowicz-Fudali legalny szef Układu Słonecznego obrońca Jezusa rodziny TM Psie Pole Wrocław ! Oszustka Malina od 1 stycznia 2021 roku jest dłużnikiem finansowym - winna oddać 240 000 ton złota 24 karate z świadomą bezprawną dezercję w warunkach recydywy ( kradzież mojej kasy i dokumentów wojskowych królewskich Psie Pole Wrocław = Warszawa Bemowo ! Za zdradę mojej osoby i inne przestępstwa kryminalne zdeprawowana=szpieg=złodziej=dezerter mgr chemii Beata Najnert była generał CBŚ skorumpowana ma wyrok dożywotniego więzienia + konfiskata całego mienia i Jej rodziny skorumpowanej - kaci mojej osoby - złodzieje wierzytelności królewicza Świętowita legalnego szefa RP !!!! Podła dziwka najemnik, dezerter od 1985 roku do dzisiaj nie podała mi dłoni na przywitanie (pycha), nie oddała mojej kasy, wierzytelności bo z kochankami=żigolakami od 2015 roku robi na mnie pułapki i gnębi mnie udaje żonę a pierdoli się wieloma kumplami=żigolakami z JW GROM=MI6=CBŚ skorumpowanymi terrorystami katami mojej osoby ! Oświadczam że Malina pazerna na moją kasę i władzę świadomie ukrywa się przede mną - maskuje się udaje 30 latkę w zmowie ze swoimi kochankami ! Ta terrorystka=szmata Malina świadomie mści się za swoje kurewskie życie kurtyzany gdzie się dymała z politykami PiS=KO=AWS=KGB na usługi swojego 5 kochanka Zenka Martyniuka sutenera z którym uciekła do burdelu TW Bolek Wałęsa=Kohne Lejba, filmy królowa nocy, Ty mi skradłaś wszy
122
329
Odpowiedz (0)
~Gość ( 2 września 2021, 06:23)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
3 września 2021 roku - Ważne fakty z obecnego życia oszustki=prostytutki=dezerter mgr chemii Beata Najnert złodziejki mojej kasy i dokumentów wojskowych Psie Pole Wrocław - Warszawa Bemowo spowodowały we mnie ogromny zawód Jej nielojalności, dwulicowości i zmianę w komentarzach !!!! Stwierdzam, że Malina ps. Beata Najnert zboczona seksualnie realnie na w te wakacje w burdelu Jorrgus i spelunie AKCES=LONG żyje ze swoimi 4 kochankami-zboczeńcami-komandosami w tym ze swoim idolem śpiewakiem żigolakiem=terrorystą TheChwytak jej kochanek, który od 2015 roku uprawia z Beatą Najnert seks ! Widziałem ich oboje na balkonie na ul. JN 160/73 - spali razem kilka tygodni a potem wyjechali na wczasy - Ta kreatura B. Najnert od 1984 roku z rodzicami okrada mnie i oszukuje - kłamie ! To kreatura szatana szpieg Jezuitów która wykańcza mnie finansowo, psychicznie i z kumplami-terrorystami JW GROM=MI6 organizowali napady na mnie - Ona świadomie od 2014 roku kpi ze mnie okrada mnie z kasy i wyjazdów wakacyjnych - udaje moją żonę a podstawia w komputerze swoich kochanków i dalej mnie okrada ! Aktualnym Maliny kopulatorem=żigolakiem jest złodziej=oszust TheChwytak z którym razem okradają mnie z kasy i czasu życia ! Tą kreaturę złodziejkę=dezerter B. Najnert z jej podwładnymi kochankami=zboczeńcami natychmiast zamknąć w więzieniu na 28 lat za 7 lat torturowania mnie i okradania mnie z czasu życia, kasy i wyjazdów krajowych i zagranicznych ! Ta B. Najnert świadomie jest w burdelu i nigdy nie została zgwałcona - Do dzisiaj nie zeznała - dlatego jest winna wielu zbrodni i prześladowania mnie ! Ona służy dla sekty Jezuitów zdrajców Jezusa rodziny Psie Pole Wrocław Śródmieście RP ! AMEN
128
334
Odpowiedz (0)
~Gość (25 lipca 2021, 19:13)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Jezusa priorytet: Komandos emerytura Malina ps. Marszałkowej Lechistanu Beata Urbanowicz ( z domu Najnert ) żona-adiutant fizyczna, akademia ma natychmiast zamieszkać ze mną mężem Józefem w domu królewskim PIAST Wrocław Śródmieście ! Z chwilą zamieszkania ze mną automatycznie zostanie legalną vice królewną Lechistanu. Każdy kto Malinie utrudnia spotkanie się ze mną ma dożywocie + konfiskat mienia w całości + zwrot wszystkich poborów finansowych i nagród !!! Dalsze ukrywanie się mojej żony Maliny jest dezercją bez sensu, szkodzi mnie Świętowitowi królewiczowi Lechistanu !!!! Malina jest rozgrzeszona przeze mnie papieża Józef Urbanowicz-FM dowódca wszystkich planet i księżyców Układu Słonecznego Jezusa dzieła 1948 - 2048 + !!!! AMEN Wszystkie komentarze dotyczące naszego małżeństwa J + B mają być utajnione schowane do archiwum Świętowita 25 lipca 2021 roku !!!!
448
113
Odpowiedz (0)
~Gość (17 czerwca 2021, 06:55)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
17 czerwca 2021 rok - Ja Ziemi polskiej papież prof. dr hab. inżynier chemii Józef Urbanowicz-FM królewicz właściciel Psie Pole Wrocław - Warszawa - Lechistan oświadczam: Oszustka finansowa, dezerter=zdrajczyni mgr chemii Beata Najnert do dzisiaj świadomie nie stawiła się u mnie w pracy Sztab Generalny Świętowita (ul. JN 169/2 Wrocław Śródmieście) co świadczy że jest szpiegiem D. Tuska BND=NRD hrabiną niemiecką kochanką wielu kumpli=komandosów=gwałcicieli z JW GROM=MI6 vel AKCES, Jorrgus, Long & Junior Michała Jelenia FSB=LWP, Bartuss T, Longfort budele ! Do dzisiaj ta oszustka ps. Malina zdradza, oszukuje mnie Świętowita !!!! Od prawie 7 lat mataczy kpi ze mnie - mieszka w pobliżu ul. JN 160/73 i w innych spelunach, podsłuchuje mnie w domu PIAST i śledzi przez mój telefon co jest karalne śmiercią ! To hiena cmentarna ze swoimi kochankami 4 mężami jeździ po Polsce i za granicą za moje pieniądze służbowe i prywatne za co ma 28 lat więzienia za 7 lat dezercji w warunkach recydywy ! Natychmiast aresztować tą agentkę Donalda Tuska szpiega PO=NRD=STASI Kroppa=Martyniuka=Anikieja=NRD i zamknąć w więzieniu RP na dożywocie bez prawa przebywania z mężczyznami + konfiskata mienia w całości oddane poszkodowanemu J ! Podpis: Józef Urbanowicz.
252
480
Odpowiedz (0)
~Gość (30 kwietnia 2021, 07:02)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Złoty bankier papież-prezydent Józef Urbanowicz-Fudali Beata vice królewna, premier Lechistanu 2014 - 2021 r. razem w jednym Sztabie Generalnym Wrocław Jezusa dzieło 1948 - 2048 +
577
342
Odpowiedz (0)
~Gość ( 9 grudnia 2020, 10:20)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Szmira na zlecenie sutenera-gwałciciela nieletnich dziewcząt Zenka Martyniuka szpiega MI6-PiS-LWP kochanka Beata Żołnieruk=LWP Beata HuSS złodzieje wierzytelności królewskiej, zabór kasy, dłużnicy małżeństwa papież Józef Urbanowicz Beata vice królewna Lechistanu 2015 - 2020 +
913
396
Odpowiedz (5)
~Gość (15 stycznia 2020, 12:25)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Dzisiaj jest 15 stycznia 2020 roku stwierdzam że oszustka Beata Najnert złodziej, oszustka skarbowa jest od wielu lat kochanką-nałożnicą sutenera Zenka Martyniuka-szpiega MI6 razem pracowali w JW GROM=LWP to zboczeńcy, zdrajcy POLSKI ! wspólnicy od 1984 roku do dzisiaj okradają mnie z kasy, mienia wojskowego ! To dręczyciele, zdrajcy RP Józefa Urbanowicza-Fudalej króla Układu Słonecznego ! Natychmiast aresztować tą parę zdrajców mojej osoby króla RP ! Zawiodłem się na tej prostytutce, zaborcy mojej kasy ! Kurwa dość że zdradziła mnie i okrada do dzisiaj to jest wspólnikiem tego zabójcy Zenka Martyniuka z którym uprawia seks od 30 lat ! Tok koniec ich kariery gdziekolwiek ! Zamknąć ich oboje na dożywocie w więzieniu natychmiast ! Zawiodłem się na Beacie Najnert szpiegu i podłej dziwce na usługach zorza28 burdel ! Nie chcę mieć cokolwiek wspólnego z tymi pasożytami - zabójcami - terrorystami gwałcicielami ! AMEN Wcześniejsze komentarze nie mają już żadnego znaczenia ! Beata Najnert nie żyła ze mną nawet 1 sekundy ! To parszywa oszustka i bezczelna szmata nigdy nie była moją ochroną Bo zdradziła mnie z wieloma kumplami z JW GROM=TW szmaty !
825
1002
Odpowiedz (0)
~Gość (18 czerwca 2018, 22:42)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
18.06.2018 rok ! Oświadczam , że JW GROM nałożnica-oszustka do dziś nie oddała moje 15 mld PLN kradzione z mojej kasy- Ona jest dłużnikiem mienia wojskowego + uzbrojeni - Ona ma rozkaz natychmiast oddać te 15 mld PLN + inne długi pod karą śmierci lub dożywocia ! Oszukuje mnie od wielu lat - Do dziś mnie nie odwiedziła by oddać dług moją własność Józef Urbanowicz-Fudalej ! Ona jest oszustką - manipulantką - żyje z Soplak Jacek bandyta=złodziej ! Powinni być natychmiast aresztowani ! To nawet nie jest moja koleżanka, żona, adiutant - To zwykła przestępczyni - Przestępca - ćpunka ! Pieniądze wydaje na filmiki i narkotyki ! Ona z tym durniem chce mojej śmierci i zwiać z gotówką ! To przestępcy - zdrajcy mojej osoby J - Komendant Ziemi Jezusa-TM !!
2033
242
Odpowiedz (62)
~Gość ( 9 maja 2017, 04:25)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
RP generał broni, profesura Beata Najnert tajemnica-wywiadu-elektroicznego-adiutant-żona Marszałka Polski J = Ursusa jest niewinna ! Mną manipulowali grajki-Vanilla-XFORT-Disco Polo Lajf = Bartuss T = Akcent & Kroppa - Lonford agentura stolzmana-Jasika-Janika=Szymczyka=Czemińskiego=fSB=śpiewaczki=666=Martyniuka=Zenka=szpiega=MI6 na usługi Beata Nawrath = TRzpila PIS=4RP=skorumowani=NWO ! Prof. Beacie Najnert nie daje znaku życia - przypuszczam, że została zamordowana przez skorumpowaną Kopackiego-Przepiorki-Czempińskiego JW GROM agentura-sutenerów-gwałcicieli-nieletnich-dziewczyn i narkotykami na usługi NWO=Hesbollah=54000=pasożytów=UE=Niemcy=BND=Watykan=Bergoglio=Lucyfer ! Policja Kryminalna, ŻW i Prokuratura RP ma natychmiast wszcząć śledztwo w tej aferze największej w 4RP=sekta Opus Dei ! Skorumpowana JW GROM i jej szpicel-666 Zenon Martyniuk-cygan-gwałciciel-sutener nie dotrzymali słowa i nie dostarczyli ciała prof. Beaty Najnert tajemnica wywiadu RP Marszałka Polski J Ursusa = Mnie ! Bandycki rząd Beaty Szydło 4RP=bandyci=Wałęsy=Kone=Szczynukowicza=Anikieja=terroryści oszukali mnie to polityczna zemsta na mnie za odmowę współpracy z PiS-em Kalksteina-BND=FSB i kleru fałszywego ks. Jan Gondro - Ammono - Grzenda - Unipress Izabella Grzegory - Huskowski=Huss=SLD=WSW ! Skandal-afera w NATO i 4RP-szajka-Lenina !
1660
814
Odpowiedz (9)
~Gość ( 9 kwietnia 2017, 09:44)
Re: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Na wolności jest generał wywiadu RP prof. Beata Najnert moja adiutant-akademia-żona J = Ursusa i za kilka dni ma spotkać się ze mną w cztery oczy i zeznać prawdę z 32 m-cy ostatnich zdarzeń ! B. Najnert nie jest oszustką i zaborcą moich 15 mld USD które skradli wywiad 4RP=Turko=NWO=Kalkstein=FSB=BND=mgr Beata Nawrath - Bartuss T = Tuska ekipa RWPG=PO=SLD=PIS=PSL=UW=Anikieje=Longford=Martyniuka=agentura Bergoglio=kOhne=Obama=kuczyński=układ=okrągłego=Stołu=adama=MIchnka=Szechtera=Szczynukowicza=stolzmana=Belki=marka=Bojarski=WSW=666-ks. Jan Gondro i ich kumple KGB=STASI=XFORD=Akcent & Kroppa = Ligaczowa=Ryszard=Połomski=gen.PRL=NRD=Lamot=Ćmikiewicz=prezydenci=premierzy=4RP=HUSS ! komentarz z 7 kwietnia 2017 należy usunąć nazwisko Beata Najnert , a wstawić FSB=Beata Majnert = Beata Litak = Beata Neinert = Beta Witek=FSB =Beata NAWARTH=Schetyna=TURKO=Suchocka=Opus=Dei=Jezuici=Bergoglo=TRUMP=SS ! Za pomyłkę pisaną w afekcie przepraszam !
1400
727
Odpowiedz (13)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kochana wierzę w miłość tekst
 • kochana wierzę w miłość
 • akcent kochana wierzę w miłość
 • akcent kochana wierze w miłość
 • zabiore cie na dzika plaze

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochana wierzę w miłość - AKCENT, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochana wierzę w miłość - AKCENT. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - AKCENT.