AKCENT: Siwy Koniu 2016

Tekst piosenki

AKCENT

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10
Profil artysty

Tekst piosenki

AKCENT: Siwy Koniu 2016

Siwy koniu
Kary koniu
Tyle nocą spadło gwiazd
Może spełni się marzenie
I nie zgaśnie słońca blask

Siwy koniu
Kary koniu
Miłość opętała mnie
Lecz nie powiem nic nikomu
Nikt nie dowie się
/2x

Siwy koniu
Kary koniu
Dziś którego z was mam brać
Chce pojechać do dziewczyny
By jej miłość swoją dać

Siwy koniu
Kary koniu
Miłość opętała mnie
Lecz nie powiem nic nikomu
Nikt nie dowie się
/2x

Siwy koniu
Kary koniu
Chociaż tyle spadło gwiazd
Na nic wróżby ni zaklęcia
Szczęścia nie dał żaden z was

Siwy koniu
Kary koniu
Miłość opętała mnie
Lecz nie powiem nic nikomu
Nikt nie dowie się
/2x

Autor tekstu: Akcent
Tekst dodał: densmasens

Tłumaczenie piosenki

AKCENT: Siwy Koniu 2016

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
2 %
98 %

Inne teksty wykonawcy

AKCENT: Siwy Koniu 2016

Skomentuj tekst

AKCENT: Siwy Koniu 2016

Komentarze: 25

Sortuj

~Gość (13 lipca 2017, 09:21)
Re: AKCENT - Siwy Koniu 2016
Uprowadzona gen. broni Beata Najnert szefowa CBŚ jest więziona na przeciw mego balkonu ! Jest więziona przez 2 skorumpowanych policjantów-sadystów-porywaczy na ul. Jedności Narodowej 163, a okna 3 piętro od ul Daszyńskiego - Wrocław ! Wczoraj dwóch wypasionych bandytów-policjantów CBŚP w oknie pili wódki, palili papierosy i kiepy wrzucali na przechodniów, pluli przez okno, brak kultury ! Widziałem tam jedną kobietę grubą też piła, paliła papierosa i pokazywała kopertę - druga szczupła to Beata Najnert kształt -ciała, siedziała tyłem na oknie (rzadko) bym nie widział jej twarzy (ale raz ją widziałem - patrzyła na mnie i uciekła od okna - jest tam szykanowana jako zakładnik! A mnie szantażują piraci drogowi z Disco Polo Lajf i CBŚP=Huskowski=Anikiej=Trzpil=Wałęsa=Widacki=FSB=4RP=Martyniuk=Gondro=Apostoluk=Kwiecień=Waldek=SLD=Huss=sekta ! Zawodowa policja RP i CBA mają rozkaz natychmiast aresztować 2 bandytów-spasionych policjantów-skorumpowanych i uwolnić te dwie kobiety ! Sprawa pilna ! Taka to heca - najciemniej jest pod latarnią ! Do dwóch wysp szczęśliwych dotarłem !
112
592
Odpowiedz (6)
~Gość (13 czerwca 2017, 21:08)
Re: AKCENT - Siwy Koniu 2016
Aktorka Beata Najnert nie jest dwulicowa, dała się namówić bandycie Martyniukowi666 by podpisała kontrakt=pułapka i jego kumple Anikieje=burdelu 4RP=Bartuss T = XFORT = Vanila = Poparazzi i Akcent & Kroppa = Tropic = Camasutra zboczency = Longford = JORRGUS = Shaza = Drossel = KRISTARS sekta na usługi NWO=Obman=4RP=Trzpil=PiS=Kohne=agentura dopadła Beatę Najnert by się na niej i na mnie zemścić ! Ta agentura Gietkieiwcza WSW Jaruzelskiej MONIKI=STASI=Huskowski=Hawranek=Litaki=Hagera=SLD=Jezuitów=Bargoglio=HUSS=stoppel=TURKo=Dutkeiewicz=ks.Jan Gondro=BND powinni siedzieć w więzieniu dożywotnio lub utylizacja bo to zwyrodnialcy=sadyści=terroryści=CBŚP=Ligaczowa=policjanci=skorumpowani=zabójcy=handlarze żywym towarem i narkotykami ! To watykańscy purpuraci=zboczeńcy=diabła Dzidzi WITEKK=Wiesław=Wachowski=BolekWałęsa=grzegory=GRZENDA=KOll=inni SS
762
300
Odpowiedz (9)
~Gość ( 4 czerwca 2017, 23:40)
Re: AKCENT - Siwy Koniu 2016
NWO=4RP=agentura Disco Polo Lajf = Akcent & Kroppa Bartuss T oszusta-sutenera-gwałciciela nieletnich dziewczyn i atrakcyjnych Polek Zenona Martynika666-szatana opętanego miłość opętała go do Beaty Najnert i dlatego ją porwał i sprzedał do burdelu Obamy=Mikke=Sauerta=Warota=Kurskiego=PIS=TRZPILa=Anikieja którzy ją grupowa zgwałcili bo kusiła los ! Ta piosenka nie dotyczy mnie ! Beata Najnert dwulicowa oszustka po cichu współpracowała z tym szatanem 666 Martyniukiem do chwili aż ją namówił do podpisania kontraktu z agentura Bartuss T TURKO=Tuska gdzie ją zgwałcili grupowo i zrobili z tej oszustki prostytutkę na usługi NWO=TRZPILA=Ks. Jan Gondro = Popkiewicza = Huskowskiego Hussa WSW=FORMOZA=JW=GROM=TOPAZ=sekta na usługi płk. Przepiórka pirata drogowego płk. KOpackiego, gen. FSB Czempińskiego=Wałesy=Bolka=KOhne=Bergoglio=TUSKA=PO=Ligaczowa=Latajka=Ciunika=GESEK i inni oni z nią uprawiali seks z nią za pieniądze ! Szpieg szatana Beata Najnert do dzisiaj jest prostytutką=oszustką matrymonialną, zdegenerowanym szpiegiem na usługi płk. Przepiórka=KOpacki=piraci drogowi = ona i oni piraci drogowi polują na mnie samochodami = sprawę umarzał w sądzie sędzia PIS=SLD Wojciech Kociubińskim związany z Zawiślakiem na usługi Bolek Wałęsa = Wachowski Mieczysław Ciepłoch Lilianna UPA i Szwagrzyk BND i inni ! Od co najmniej 2 lat Beata Najnert jest na wolności i maksymalnie szkodzi mojej osobie, do dziś nie zwróciła pieniędzy ukradzionych z mojej kasy Marszałka Polski ! Oni są w zmowie przeciw mnie i RP !
511
548
Odpowiedz (8)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Siwx koniu
 • Siwy koniu akcet

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Siwy Koniu 2016 - AKCENT, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Siwy Koniu 2016 - AKCENT. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - AKCENT.