Akcent: Siwy Koniu 2016

Tekst piosenki

Akcent

Teksty: 210 Tłumaczenia: 4 Wideo: 43
Profil artysty

Tekst piosenki

Akcent: Siwy Koniu 2016

Siwy koniu
Kary koniu
Tyle nocą spadło gwiazd
Może spełni się marzenie
I nie zgaśnie słońca blask

Siwy koniu
Kary koniu
Miłość opętała mnie
Lecz nie powiem nic nikomu
Nikt nie dowie się
/2x

Siwy koniu
Kary koniu
Dziś którego z was mam brać
Chce pojechać do dziewczyny
By jej miłość swoją dać

Siwy koniu
Kary koniu
Miłość opętała mnie
Lecz nie powiem nic nikomu
Nikt nie dowie się
/2x

Siwy koniu
Kary koniu
Chociaż tyle spadło gwiazd
Na nic wróżby ni zaklęcia
Szczęścia nie dał żaden z was

Siwy koniu
Kary koniu
Miłość opętała mnie
Lecz nie powiem nic nikomu
Nikt nie dowie się
/2x

Autor tekstu: Akcent
Data dodania: 2016-07-22
Tekst dodał: densmasens
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Akcent: Siwy Koniu 2016

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
2 %
98 %

Inne teksty wykonawcy

Akcent: Siwy Koniu 2016

Skomentuj tekst

Akcent: Siwy Koniu 2016

Komentarze: 25

Sortuj

~Gość (13 lipca 2017, 09:21)
Re: AKCENT - Siwy Koniu 2016
Uprowadzona gen. broni Beata Najnert szefowa CBŚ jest więziona na przeciw mego balkonu ! Jest więziona przez 2 skorumpowanych policjantów-sadystów-porywaczy na ul. Jedności Narodowej 163, a okna 3 piętro od ul Daszyńskiego - Wrocław ! Wczoraj dwóch wypasionych bandytów-policjantów CBŚP w oknie pili wódki, palili papierosy i kiepy wrzucali na przechodniów, pluli przez okno, brak kultury ! Widziałem tam jedną kobietę grubą też piła, paliła papierosa i pokazywała kopertę - druga szczupła to Beata Najnert kształt -ciała, siedziała tyłem na oknie (rzadko) bym nie widział jej twarzy (ale raz ją widziałem - patrzyła na mnie i uciekła od okna - jest tam szykanowana jako zakładnik! A mnie szantażują piraci drogowi z Disco Polo Lajf i CBŚP=Huskowski=Anikiej=Trzpil=Wałęsa=Widacki=FSB=4RP=Martyniuk=Gondro=Apostoluk=Kwiecień=Waldek=SLD=Huss=sekta ! Zawodowa policja RP i CBA mają rozkaz natychmiast aresztować 2 bandytów-spasionych policjantów-skorumpowanych i uwolnić te dwie kobiety ! Sprawa pilna ! Taka to heca - najciemniej jest pod latarnią ! Do dwóch wysp szczęśliwych dotarłem !
112
592
Odpowiedz (6)
~Gość (13 czerwca 2017, 21:08)
Re: AKCENT - Siwy Koniu 2016
Aktorka Beata Najnert nie jest dwulicowa, dała się namówić bandycie Martyniukowi666 by podpisała kontrakt=pułapka i jego kumple Anikieje=burdelu 4RP=Bartuss T = XFORT = Vanila = Poparazzi i Akcent & Kroppa = Tropic = Camasutra zboczency = Longford = JORRGUS = Shaza = Drossel = KRISTARS sekta na usługi NWO=Obman=4RP=Trzpil=PiS=Kohne=agentura dopadła Beatę Najnert by się na niej i na mnie zemścić ! Ta agentura Gietkieiwcza WSW Jaruzelskiej MONIKI=STASI=Huskowski=Hawranek=Litaki=Hagera=SLD=Jezuitów=Bargoglio=HUSS=stoppel=TURKo=Dutkeiewicz=ks.Jan Gondro=BND powinni siedzieć w więzieniu dożywotnio lub utylizacja bo to zwyrodnialcy=sadyści=terroryści=CBŚP=Ligaczowa=policjanci=skorumpowani=zabójcy=handlarze żywym towarem i narkotykami ! To watykańscy purpuraci=zboczeńcy=diabła Dzidzi WITEKK=Wiesław=Wachowski=BolekWałęsa=grzegory=GRZENDA=KOll=inni SS
762
300
Odpowiedz (9)
~Gość ( 4 czerwca 2017, 23:40)
Re: AKCENT - Siwy Koniu 2016
NWO=4RP=agentura Disco Polo Lajf = Akcent & Kroppa Bartuss T oszusta-sutenera-gwałciciela nieletnich dziewczyn i atrakcyjnych Polek Zenona Martynika666-szatana opętanego miłość opętała go do Beaty Najnert i dlatego ją porwał i sprzedał do burdelu Obamy=Mikke=Sauerta=Warota=Kurskiego=PIS=TRZPILa=Anikieja którzy ją grupowa zgwałcili bo kusiła los ! Ta piosenka nie dotyczy mnie ! Beata Najnert dwulicowa oszustka po cichu współpracowała z tym szatanem 666 Martyniukiem do chwili aż ją namówił do podpisania kontraktu z agentura Bartuss T TURKO=Tuska gdzie ją zgwałcili grupowo i zrobili z tej oszustki prostytutkę na usługi NWO=TRZPILA=Ks. Jan Gondro = Popkiewicza = Huskowskiego Hussa WSW=FORMOZA=JW=GROM=TOPAZ=sekta na usługi płk. Przepiórka pirata drogowego płk. KOpackiego, gen. FSB Czempińskiego=Wałesy=Bolka=KOhne=Bergoglio=TUSKA=PO=Ligaczowa=Latajka=Ciunika=GESEK i inni oni z nią uprawiali seks z nią za pieniądze ! Szpieg szatana Beata Najnert do dzisiaj jest prostytutką=oszustką matrymonialną, zdegenerowanym szpiegiem na usługi płk. Przepiórka=KOpacki=piraci drogowi = ona i oni piraci drogowi polują na mnie samochodami = sprawę umarzał w sądzie sędzia PIS=SLD Wojciech Kociubińskim związany z Zawiślakiem na usługi Bolek Wałęsa = Wachowski Mieczysław Ciepłoch Lilianna UPA i Szwagrzyk BND i inni ! Od co najmniej 2 lat Beata Najnert jest na wolności i maksymalnie szkodzi mojej osobie, do dziś nie zwróciła pieniędzy ukradzionych z mojej kasy Marszałka Polski ! Oni są w zmowie przeciw mnie i RP !
511
548
Odpowiedz (8)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Siwx koniu
 • Siwy koniu akcet

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Siwy Koniu 2016 - Akcent, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Siwy Koniu 2016 - Akcent. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Akcent.