Ania D: Ci

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania D

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania D: Ci

On był żalem, który z dumą we mnie tkwi On jest zawsze gdy uśmiecham się przez łzy On miał serce które mocniej musi bić Był przez chwilę, ale wystarczyło mi Ciągle mylę Cię z nim, choć był inny niż Ty A ja mylę się wciąż, choć nie jesteś jak On On mnie trzymał, choć w kieszeniach ręce miał Nie moja wina, że w miłości ginie strach On był żalem, którym oczy błyszczą mi Gdy na mnie patrzysz to samo czuję do dziś Ciągle mylę cię z nim, choć był inny niż Ty A ja mylę się wciąż choć nie jesteś jak On Ciągle mylę cię z nim, choć był inny niż Ty A ja mylę się wciąż choć nie jesteś jak On Ciągle się mylę ooo... Ciągle mylę się Ciągle się mylę się ooo... Ciągle mylę się Ciągle mylę się...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ania D: Ci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania D: Ci

Skomentuj tekst

Ania D: Ci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ci - Ania D, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ci - Ania D. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania D.