Ania D: Charlie Charlie

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania D

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania D: Charlie Charlie

On zmienił mnie mój Charlie Charlie To zaczęło się latem rok wstecz Mimo młodych lat już zdążył gwiazdą być Jak wiesz bardzo dobry miał styl Taki słodki miał styl Charlie Charlie Był mą podróżą dziką uwolnił mnie Rockendrolowym snem i rozkoszą był Po tak namiętnej nocy jak wierzyć że odszedł? Pokochać cię mój Charlie Charlie Tak czułam że mocna to rzecz Ty masz taki czar Ty masz w oczach blask Tak łatwo mogłeś zdobyć mnie I mogłeś zdobyć ją Charlie Charlie Był mą podróżą dziką uwolnił mnie Rockendrolowym snem i rozkoszą był Po tak namiętnej nocy jak wierzyć że odszedł? Charlie Charlie Na krótką chwilę wyszedł Przepadł do dziś Ukradł mi serce jeśli spotkasz się z nim Powiedz że nie chcę tych pieniędzy Które zabrał Że chcę go zapytać o powód I musze poznać go Tylko czy zdołam to pojąć? Charlie Charlie Co ty mi robisz kto wie? Charlie Charlie Mam puste konto w banku noce i dni Ukradł mi serce jeśli spotkasz się z nim Powiedz że nie chcę tych pieniędzy Nie ja chcę by był
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ania D: Charlie Charlie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania D: Charlie Charlie

Skomentuj tekst

Ania D: Charlie Charlie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Charlie Charlie - Ania D, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Charlie Charlie - Ania D. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania D.