Ania D - Czego ona chce tekst piosenki - Teksciory.pl

Ania D: Czego ona chce

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania D

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania D: Czego ona chce

I czy znajdzie się choć jeden pan Który tą tajemną wiedzę ma Szpieg, detektyw, obserwator co Już analiz zrobił sto Żona, wdowa, matka, siostra też Młodsza, starsza , nieważna rzecz Kto pytania na ten temat ma? Kto naturę kobiet zna? I czego ona chce? Kto, kto to wie? I czego ona chce? Kto to , kto to wie? I czego ona chce? Kto, kto to wie? I czego ona chce? Kto to , kto to wie? Nie wie kto jest prezydentem Chin Ale żurek robi tak jak nikt Znów na głowie ma za dużo spraw Lecz na ciebie znajdzie czas Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest Sama tam pojedzie, wróci też To znawczyni filozofii Zen Z sąsiadkami kłóci się Co też tkwi w tej ślicznej głowie? I czego ona chce? Kto, kto to wie? I czego ona chce? Kto to , kto to wie? I czego ona chce? Kto, kto to wie? I czego ona chce? Kto to , kto to wie?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ania D: Czego ona chce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania D: Czego ona chce

 

Skomentuj tekst

Ania D: Czego ona chce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czego ona chce - Ania D, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czego ona chce - Ania D. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania D.