Anna Jantar: Za wszystkie noce

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Jantar

Teksty: 105 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Anna Jantar: Za wszystkie noce

W labiryncie ulic szukasz mnie w każdą noc, by mnie wyrwać z tłumów i zabrać stąd tam, gdzie nas otuli wieczorną mgłą nowy i nieznany ląd. Będziesz Tezeuszem, ja ci dam swoją nić, znajdziesz nocy klucze, lecz ufaj mi: szczęścia cię nauczę ze źródeł pić, ale do mnie znowu przyjdź. Za wszystkie noce daj mi tylko jeden dzień; niech cały świat o tym wie, że jawą stał się mój sen. Za wszystkie noce daj mi tylko jeden dzień; niech cały świat o tym wie, niech o tym wie. Inną idziesz drogą poprzez ten dziwny świat, innym służysz bogom, nie tym, co ja... Trudno ruszać w pogoń za blaskiem dnia - bierzmy to, co noc nam da. Będę twą Ariadną, zanim się zbudzi świt, zanim gwiazdy spadną, a jasny pył rzuci iskry na dno pogodnych dni, których ty nie dałeś mi. Za wszystkie noce daj mi tylko jeden dzień; niech cały świat o tym wie, że jawą stał się mój sen. Za wszystkie noce daj mi tylko jeden dzień; niech cały świat o tym wie, niech o tym wie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anna Jantar: Za wszystkie noce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Jantar: Za wszystkie noce

Skomentuj tekst

Anna Jantar: Za wszystkie noce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • za wszystkie noce
 • za wszystkie noce tekst
 • anna jantar za wszystkie noce
 • za wszysztkie noce anna janyar
 • za te wszystkie noce za te wszystkie dni tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Za wszystkie noce - Anna Jantar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Za wszystkie noce - Anna Jantar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Jantar.