Anna Jantar: Baju baj

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Jantar

Teksty: 105 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Anna Jantar: Baju baj

Było to temu z rok, było w maju.Pachniał bez wzdłuż i wszerzW całym kraju.Pewien pan, miły pan z AmsterdamuPowiedział wprost:"Ty moja bądź, Droga Aniu!Skoro świt ja i Ty wyjeżdżamyMam swój domTam gdzie rosną tulipany.""Będziesz tam, mówił pan, pierwsza damą,Dlatego dziś mą musisz być,Moja Aniu!"Baju baj, baju baj, proszę Pana!Ja nie jestem taka pierwsza lepsza Ania.Znam swój styl,Znam ten hit już na pamięć.Czego pan chce? Poskarżę się mojej Mamie![SOLO 1]Lecz ten pan w oczach miał łzy prawdziwe.Ten łez sznurLeciał mu w kufel z piwem.Pachniał bez wzdłuż i wszerzW całym kraju.A on wciąż: "Moja bądź, Droga Aniu!"Baju baj, baju baj, proszę Pana!Ja nie jestem taka pierwsza lepsza Ania.Znam swój styl,Znam ten hit już na pamięć.Czego pan chce? Poskarżę się mojej Mamie![SOLO 2]Baju baj, baju baj, proszę Pana!Ja nie jestem taka pierwsza lepsza Ania.Znam swój styl,Znam ten hit już na pamięć.Czego pan chce? Poskarżę się mojej Mamie!Baju baj, baju baj, proszę Pana!Ja nie jestem taka pierwsza lepsza Ania.Znam swój styl,Znam ten hit już na pamięć.Czego pan chce? Poskarżę się mojej Mamie!Baju baj, baju baj, proszę Pana!Ja nie jestem taka pierwsza lepsza Ania.Znam swój styl,Znam ten hit już na pamięć.Czego pan chce? Poskarżę się mojej Mamie!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna Jantar: Baju baj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Jantar: Baju baj

Skomentuj tekst

Anna Jantar: Baju baj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • baju baj tekst
 • Baju baj
 • anna jantar baju baj tekst
 • piosenka saju baj
 • kto napisał tekst piosenki baju baj

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Baju baj - Anna Jantar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Baju baj - Anna Jantar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Jantar.