Armia: On jest tu, On

Tekst piosenki

Brak wideo

Armia

Teksty: 134 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Armia: On jest tu, On

On jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeWszystko znosiwszystkiemu wierzywe wszystkim pokłada nadziejęwszystko przetrzymamiłość nigdy nie ustajewe wszystkim pokłada nadziejęWszystko znosiwszystkiemu wierzywe wszystkim pokłada nadziejęwszystko przetrzymamiłość nigdy nie ustajewe wszystkim pokłada nadziejęOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeWszystko znosiwszystkiemu wierzywe wszystkim pokłada nadziejęwszystko przetrzymamiłość nigdy nie ustajewe wszystkim pokłada nadziejęWszystko znosiwszystkiemu wierzywe wszystkim pokłada nadziejęwszystko przetrzymamiłość nigdy nie ustajewe wszystkim pokłada nadziejęwe wszystkim pokłada nadziejęOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeOn jest tu On jest tu On jest tu On żyjeI tak trwają i tak trwająwiara, nadzieja i miłośći tak trwają i tak trwająwiara, nadzieja i miłośćwiara, nadzieja i miłośćwiara, nadzieja i miłość.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Armia: On jest tu, On

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Armia: On jest tu, On

Skomentuj tekst

Armia: On jest tu, On

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki On jest tu, On - Armia, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu On jest tu, On - Armia. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Armia.