Bajm - J tekst piosenki - Teksciory.pl

Bajm: J

Tekst piosenki

Brak wideo

Bajm

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Bajm: J

Hej, ty wiesz, jak silna jest twa władza dyskretny śmiech do szału doprowadza mnie. Pewność mam, że dziś mi nie uciekniesz... Józek, nie daruję ci tej nocy!!! Hej, ty!! Rozgrzewasz moje ciało, dobrze wiesz, co tu sie będzie działo... Zamknęte drzwi, a klucz leży za oknem... Józek, nie daruję ci tej nocy!!! Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz, Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika, Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć... Hej, ty! Ty będziesz dla mnie pierwszym, Szukaj więc w pamięci słodkich wierszy Śmieszny fakt - dziś wpadłeś w moje sidła Józek, nie daruję ci tej nocy!!! Pojawiasz się i znikasz... Pojawiasz się i znikasz... Hej, ty wiesz, jak silna jest twa władza... Pojawiasz się i znikasz... Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć... / x 4
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bajm: J

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bajm: J

 

Skomentuj tekst

Bajm: J

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bajm j
 • pojawiasz się i znikasz i znikasz tekst piosenki
 • bajm wczorajszy dzien
 • piosenka jak wielka jest twa wladza

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki J - Bajm, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu J - Bajm. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bajm.