Bajm: J

Tekst piosenki

Brak wideo

Bajm

Teksty: 153 Tłumaczenia: 0 Wideo: 50

Tekst piosenki

Bajm: J

Hej, ty wiesz, jak silna jest twa władza dyskretny śmiech do szału doprowadza mnie. Pewność mam, że dziś mi nie uciekniesz... Józek, nie daruję ci tej nocy!!! Hej, ty!! Rozgrzewasz moje ciało, dobrze wiesz, co tu sie będzie działo... Zamknęte drzwi, a klucz leży za oknem... Józek, nie daruję ci tej nocy!!! Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz, Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika, Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć... Hej, ty! Ty będziesz dla mnie pierwszym, Szukaj więc w pamięci słodkich wierszy Śmieszny fakt - dziś wpadłeś w moje sidła Józek, nie daruję ci tej nocy!!! Pojawiasz się i znikasz... Pojawiasz się i znikasz... Hej, ty wiesz, jak silna jest twa władza... Pojawiasz się i znikasz... Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć... / x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bajm: J

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bajm: J

Skomentuj tekst

Bajm: J

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bajm j
 • pojawiasz się i znikasz i znikasz tekst piosenki
 • bajm wczorajszy dzien
 • piosenka jak wielka jest twa wladza

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki J - Bajm, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu J - Bajm. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bajm.