Big Cyc: Ba

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 175 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28

Tekst piosenki

Big Cyc: Ba

Taka Polska nie jest krajemAle można coś wyżebrać Choć nie lubią go skinheadziA pijacy chcą mu wjebać Znowu przespał się na dworcuZęby umył gdzieś w kałuży Z rana polazł już pod kościółBy domagać się jałmużny On ma tylko osiem latI jak patrzy się na ludzi Każdy coś mu czapkę daChociaż można się pobrudzić ref. On przyjechał tu z Rumunii I dla niego tu jest Zachód Caucescu to był skurwiel Każdy zdychał tam ze strachu Na kartonie Matka BoskaW rękach krzyżyk lub medalik Każdy Polak to ma fiołaNa symboli znak swój daliJego wielkie czarne oczyNauczyły się już kłamać Brat umiera na suchotyA on z głodu przestał wstawaćTo jest takie kiepskie życieTrzeba wszystkich brać na litość Jego siostra też tu żebrzeBy zarobić na swą przyszłość ref. On przyjechał tu z Rumunii I dla niego tu jest Zachód Caucescu to był skurwiel Każdy zdychał tam ze strachu
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Ba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Ba

Skomentuj tekst

Big Cyc: Ba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • on przyjechał tu z rumunii
 • big cyc on przujechal tu z rumuni

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ba - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ba - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.