Big Cyc: Ballada o

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 182 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Big Cyc: Ballada o

Czy widziałeś bracie kiedyś ścierwojada?Ten ścierwojad to jest bardzo cwany gośćWcale on nie przypomina płaza ani gadaNie podobny też do psa choć lubi kośćJedni mówią, że to leń i pasożytInni, że to całkiem bystry facet jestTakich czasów każdy wokół dzisiaj dożyłŚcierwojadom dobrze pozostałym źleTo ballada o ścierwojadachO ścierwojadach to balladaTo ballada o ścierwojadachO ścierwojadach to balladaSensem życia tu kieruje prosta prawdaŻeby przetrwać musisz własną nogę zjeśćPolska rajem jest dla ścierwojadaŚlepcom światło pozostałym zezPowiem wam to jeszcze na odchodneSwe trzy grosze tutaj głośno wtrącęLudzie rozmieniają się na drobneZupełnie tak samo jak pieniądzeTo ballada o ścierwojadachO ścierwojadach to balladaTo ballada o ścierwojadachO ścierwojadach to ballada
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Ballada o

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Ballada o

Skomentuj tekst

Big Cyc: Ballada o

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ballada o - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ballada o - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.