Big Cyc: Pobudka dla nieboszczyka

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 182 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Big Cyc: Pobudka dla nieboszczyka

Mam walkmana, w nim kasetę W uszach dzwoni mi muzyka Głowa dudni tak jak bęben Jak ja gram, po kościach strzyka Wszyscy patrzą się wokoło Że ja dziwak podryguję Ja rytmicznie macham głową Narząd słuchu sobie psuję, sobie psuję ref. Jak słucham głośnej muzyki To budzą się nieboszczyki Jak słucham głośnej muzyki To budzą się nieboszczyki Kiedy siedzę sobie w chacie To magnetu gałką kręcę Potencjometr jest na maksie A sąsiadce pęka serce Ojciec watę w uszy wkłada Szyby drżą jak galareta Dziadek umarł już na zawał Dla mnie radość, dla nich męka Czasem mam ochotę wielką Zrobić dowcip bardzo srogi Wszystkich, co będą pod ręką Hukiem przybić do podłogi, do podłogi ref. Jak słucham głośnej muzyki To budzą się nieboszczyki Jak słucham głośnej muzyki To budza się nieboszczyki
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Pobudka dla nieboszczyka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Pobudka dla nieboszczyka

Skomentuj tekst

Big Cyc: Pobudka dla nieboszczyka

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (18 października 2021, 19:01)
Re: Big Cyc - Pobudka dla nieboszczyka
Nie trzyma się ani kupy ani dupy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pobudka tekst
 • pobudka piosenka
 • pobudka posenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pobudka dla nieboszczyka - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pobudka dla nieboszczyka - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.